19:48 , 1403/3/21
کد خبر: 000050837
بازدید: 1440
باقری: استقلال منتظرم نباشد

باقری: شایعات پیوستن به استقلال کذب محض است؛ تمام تمرکزم روی مس رفسنجان!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا, فرشید باقری، هافبک مس رفسنجان، در گفتگو با خبرنگاران، شایعات پیوستن به استقلال را به طور قاطع تکذیب کرد.

باقری که سابقه حضور در استقلال را نیز در کارنامه دارد، یکی از گزینه‌های نقل و انتقالاتی زمستانی جواد نکونام برای تقویت خط میانی تیم استقلال بود. با این حال، او در این گفتگو با تاکید بر اینکه یک فصل دیگر با مس رفسنجان قرارداد دارد، تمام تمرکز خود را روی موفقیت این تیم در جام حذفی عنوان کرد.

او در مورد وضعیت مس رفسنجان گفت: "خوشبختانه وضعیت تیم خوب است و خودمان را آماده بازی نیمه نهایی جام حذفی می‌کنیم. هر چهار تیم حاضر در این مرحله شانس قهرمانی دارند و تمام هدف ما این است که یک افتخار بزرگ را برای مس رقم بزنیم."

باقری در مورد عدم صدور مجوز حرفه‌ای برای مس رفسنجان و اینکه این موضوع مانع از حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا حتی در صورت قهرمانی در جام حذفی می‌شود، گفت: "با وجود این اتفاق، کسب قهرمانی در جام حذفی برای ما بازیکنان افتخار بزرگی خواهد بود و انگیزه ما را کم نخواهد کرد. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا با قهرمانی در این جام، نام خودمان را در تاریخ باشگاه مس رفسنجان ثبت کنیم."

هافبک مس رفسنجان در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت قراردادش و شایعات پیوستن به استقلال، گفت: "من یک فصل دیگر با مس قرارداد دارم و تمام تمرکزم روی بازی نیمه نهایی جام حذفی است. تا به حال هیچ مذاکره‌ای با باشگاه استقلال انجام نداده‌ام و بعد از اتمام فصل همه چیز مشخص خواهد شد. در حال حاضر تنها چیزی که برای من اهمیت دارد، موفقیت مس رفسنجان در جام حذفی است."

با این صحبت‌های قاطع، به نظر می‌رسد پرونده پیوستن فرشید باقری به استقلال بسته شده است و او در فصل آینده نیز در جمع شاگردان محمد ربیعی در مس رفسنجان حضور خواهد داشت.

  •  

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید