20:25 , 1403/4/18
کد خبر: 000056982
بازدید: 1156
باشگاه تراکتور بازهم در جذب ستاره ناکام ماند

با وجود شایعات متعددی که در روزهای اخیر پیرامون پیوستن میلاد محمدی، مدافع چپ سابق تیم ملی ایران، به باشگاه تراکتور تبریز مطرح شده بود، به نظر می‌رسد این انتقال نهایی نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,در روزهای گذشته شایعاتی پیرامون حضور میلاد محمدی در تیم تراکتور مطرح شده و این در حالی است که او هیچ مذاکره‌ای برای پیوستن به تیم تراکتور نداشته و قصد دارد فوتبال خود را در آدانا دمیراسپور ادامه دهد.

فصل گذشته حضور محمد نادری و سعید کریم‌آذر باعث شد تا تراکتور هیچ مشکلی در سمت چپ خط دفاعی نداشته باشد و با نمایش بی‌نقص این دو بازیکن، دفاع چپ تبدیل به پست غیرقابل تغییر سرخپوشان تبریزی شده است.

نادری که در انتقالی جنجالی و خبرساز از لیگ ترکیه به فوتبال ایران بازگشت، در دومین دوره بازی برای تراکتور نمایشی در حد و اندازه دوران بازی‌اش برای پرسپولیس و استقلال را نشان داد و یکی از بهترین بازیکنان فصل تراکتور بود.

محمدی

این بازیکن با فیزیک مناسب و تکنیک خوب، نمایش‌های خوبی را در دفاع و حمله برای تیم پاکو خمس و حمید مطهری نشان می‌داد و همین موضوع باعث شده تا تراکتور برای ادامه کار او تمایل داشته باشد.

او احتمالا در روزهای آینده قرارداد جدیدی را هم با تراکتور امضا خواهد کرد تا حضورش را برای سالیان بعدی هم تداوم بخشد و این بازیکن را در پست دفاع چپ نگه دارد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید