20:51 , 1402/3/2
کد خبر: 000025264
بازدید: 1192
بازی پشت درهای بسته برای تیمی که ۱۲ هواداراش کشته شدند

بیش از ۱۰۰ نفر در ورزشگاه کاسکاتلان باشگاه آلیانزا در السالوادور در اثر ازدحام جمعیت به شدت مجروح شدند و ۱۲ نفر جان باختند. این باشگاه مجبور خواهد شد تا یک سال بازی‌های خانگی را پشت درهای بسته انجام دهد

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، باشگاه فوتبال آلیانزا پس از کشته شدن ۱۲ نفر از هوادارانش در ازدحام وحشتناک، یک سال از ورزشگاهش محروم شد.

بیش از ۱۰۰ نفر در ورزشگاه کاسکاتلان باشگاه آلیانزا در السالوادور در اثر ازدحام جمعیت به شدت مجروح شدند و ۱۲ نفر جان باختند. این باشگاه مجبور خواهد شد تا یک سال بازی‌های خانگی را پشت درهای بسته انجام دهد، در حالی که آنها تا ۲۱ جولای فرصت دارند تا جریمه ۲۴۰۰۰ پوندی اعمال شده توسط فدراسیون فوتبال سالوادور را بپردازند. و دپورتیوو FAS به مرحله نیمه‌نهایی پلی‌آف لیگ برتر سالوادوری صعود خواهد کرد.

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور گفت که تحقیقات کاملی برای بررسی علت این حادثه انجام خواهد شد. مقامات ابتدا اعلام کردند که این فاجعه پس از آن رخ داد که جمعیت زیادی از هواداران سعی کردند وارد ورزشگاه ۴۴۰۰۰ نفری شوند. بازی حدود ۱۶ دقیقه بعد از شروع متوقف شد، زیرا هواداران برای جلوگیری از له شدن زیر دست و پا به زمین بازی هجوم بردند.

ماموران امنیتی و نیروهای اورژانس سعی کردند مردم را از ورزشگاه خالی کنند و ده‌ها آمبولانس در محل حاضر شدند اما نتوانستند مانع مرگ ۱۲ نفر از تماشاگران شوند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید