11:12 , 1403/4/11
کد خبر: 000055360
بازدید: 1236
بازیگرانی کره ای که با هم دوست صمیمی هستند

بازیگرانی کره ای که با هم دوست صمیمی هستند را در این مطلب ببینید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا، بت‌های کی‌پاپ و افراد مشهور کره‌ای در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی در سراسر جهان به دست آورده‌اند و صنعت موسیقی و سرگرمی کره جنوبی را به دوران رونق پایدار سوق داده‌اند. وقتی صحبت از سلبریتی ها و قهرمانان مورد علاقه آنها می شود، طرفداران علاقه زیادی به همه چیز از حرفه تا زندگی شخصی خود دارند، از جمله روابط و دوستی هایشان.

ستاره های کی پاپ اغلب با سایر اعضای گروه های موسیقی و هنرمندان خود دوستی نزدیک برقرار می کنند، در حالی که بازیگران کره ای اغلب در حین فیلمبرداری برنامه های تلویزیونی و فیلم ها با هم دوست می شوند. با این حال، طرفداران توانستند دوستی قوی بین برخی از بازیگران کره ای و ستاره های کی پاپ مانند IU و کیم سو هیون یا تهیونگ و جوخه ووگا ببینند.

1- BTS's V و "Wooga Squad" او
7 دوستی تحسین برانگیز بین K-Pop Idols و K-Selection بازیگران کره ای
کیم تهیونگ که بیشتر با نام وی شناخته می‌شود، بسیار خوش اخلاق است و دوستان زیادی در دنیای سرگرمی کره جنوبی دارد. او در سال 2016 به عنوان بازیگر در K-drama "Hwarang" ظاهر شد و پس از آن "Wooga Squad" را تشکیل داد. اعضای این گروه پارک سئو جون، چوی وو شیک، پارک هیونگ سیک و پیک بوی هستند.

پارک سئو جون یک بازیگر لیست A است که به خاطر نقش‌هایش در درام‌های K-درام مانند "چه مشکلی با کیم مخفی دارد" و "کلاس Itaewon" شناخته می‌شود. چوی وو شیک بازیگر با استعداد که برای بازی در فیلم «انگل» برنده جایزه اسکار شد، در سراسر جهان به شهرت رسید. پارک هیونگ سیک یکی دیگر از بازیگران مهم دنیای درام کی است که به خاطر بازی در درام های محبوبی مانند "دختر قوی بونگ-سون" و "خوشبختی" شناخته می شود. پیک‌بوی که به‌خاطر موسیقی و همراهی‌اش با «جوخه ووگا» شناخته می‌شود، تنها ستاره کی‌پاپ است که به V گروه پیوست. تهیونگ چندین بار با "جوخه ووگا" عکس به اشتراک گذاشته است.

2- SHINee's Key و Girls's Generation Aeyeon

SHINee's Key نشان داد که رابطه او با Taeyeon از Girls' Generation بی گناه ترین و واقعی ترین رابطه ای است که تا کنون داشته است. فراتر از زمینه مشترک خود در صنعت موسیقی، SHINee's Key و TaeYeon از Girls' Generation یک رابطه قوی دارند.

در سال 2021، این دو ستاره کی-پاپ SM Entertainment آهنگ مشترکی به نام "Hate That" منتشر کردند. به دلیل صمیمیت آنها، تهیون حتی زمانی که در ارتش بود از کی دیدن کرد. آنها همچنین در رویدادهای مختلف از یکدیگر حمایت می کردند.


3- چا یون وو و مینگیو از SEVENTEEN
7 دوستی تحسین برانگیز بین K-Pop Idols و K-Selection بازیگران کره ای
در لیست دوستی های ارزشمند بین ستاره های کی پاپ و بازیگران کره ای، چا یون وو و مینگیو از SEVENTEEN را می بینیم. مینگیو در مورد دوستی خود با چا یون وو در اپیزود ژانویه 2019 از شبکه KBS 2TV "Happy Together"  صحبت کرد. او ادعا کرد که در طول برنامه هایش اغلب با او روبرو شده است.

مینگیو توضیح داد که آنها از زمان تولد هر دو در سال 1997 با هم دوستان صمیمی بوده اند. از آنجایی که خوابگاه چا یون وو بسیار نزدیک به مینگیو بود، مینگیو تلاش کرد تا اغلب او را ببیند. امروز آنها به طور مرتب لحظات و عکس های خود را با هم به اشتراک می گذارند.

4- یو این نا و آی یو
7 دوستی تحسین برانگیز بین K-Pop Idols و K-Selection بازیگران کره ای
خواننده، ترانه سرا و بازیگر IU و بازیگر Yoo In-na دوستی نزدیکی دارند. همکاری آنها در K-drama "You're the Best, Lee Soon-shin" تنها نمونه ای از حمایت آنها از یکدیگر در حرفه خود است. بازیگران سابق سریال «قهرمانان» در سال 2010 و دوستان دیرینه، آی یو و یو ایننا فراز و نشیب های زیادی را با هم تجربه کرده اند و حمایت قوی خود را از یکدیگر نشان داده اند.


5- جونگ کوک از BTS و چا یون وو از ASTRO
7 دوستی تحسین برانگیز بین K-Pop Idols و K-Selection بازیگران کره ای
طرفداران به خوبی از دوستی نزدیک جونگ کوک و چا یون وو آگاه هستند. نام مستعار "97 Liners" آنها را کاملاً توصیف می کند زیرا هر دو در سال 1997 متولد شده اند. چه آنها در حال خوردن یک غذای معمولی باشند یا در یک چالش رقص شرکت کنند، طرفداران هر وقت آنها را با هم می بینند هیجان زده می شوند.

Cha Eun Woo از ASTRO و Jungkook از BTS در یک نبرد رقص زیبا با آهنگ "Seven" شرکت کردند. در 22 اکتبر 2023، جونگ کوک یک ویدیوی سرگرم کننده در TikTok به اشتراک گذاشت که در آن دو نفر در حال رقصیدن با آهنگ انفرادی معروف "Seven" جونگ کوک در خانه او دیده می شوند.


6- آی یو و کیم سو هیون
7 دوستی تحسین برانگیز بین K-Pop Idols و K-Selection بازیگران کره ای
آی یو نه تنها یک ستاره کی پاپ، بلکه یک هنرپیشه معروف کره ای است. او سابقه ای طولانی با کیم سو هیون دارد. آنها با هم در درام K "Dream High" در سال 2011 و "The Producers" در سال 2015 بازی کردند که هر دوی آنها نیز بازی کردند.

کیم سو هیون حتی یک صحنه به یاد ماندنی در صحنه فیلم درام K-درام IU "Hotel del Luna" ساخته است. به نشانه حمایت متقابل از مشاغل مربوطه خود، آنها به طور مرتب کامیون های غذا را مبادله می کنند.

7- Yeo Jin Goo و Jungkook از BTS
7 دوستی تحسین برانگیز بین K-Pop Idols و K-Selection بازیگران کره ای
یئو جین گو طی مصاحبه ای با اوانجلیست پاپ در نوامبر 2022 در مورد اینکه چگونه با جونگ کوک از BTS دوست شد صحبت کرد. این بازیکن از دوران فوتبالش بازنشسته شده است.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید