11:01 , 1401/11/3
کد خبر: 000019123
بازدید: 1300
بازیکن شارلوا بر سر دو راهی استقلال و مجیدی

باشگاه های استقلال ایران و اتحاد کلباء امارات وضعیت بازیکن ایرانی شارلوا را برای انتقال قرضی بررسی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، علی قلی زاده و امیرحسین حسین زاده دو بازیکن ایرانی باشگاه شارلوا بلژیک هستند که فصل خوبی را با این تیم پشت سر نمی گذارند.

قلی زاده که بیش از چهار سال است در شارلوا بازی می کند، در این فصل آمار ناامیدکننده ای داشته و تنها یک گل و یک پاس گل به نام خود ثبت کرده است.

این بازیکن که در جام جهانی عملکرد قابل توجهی داشت و امیدوار بود به یک تیم بزرگتر در اروپا ترانسفر شود، این روزها حتی از لیست ۲۰ نفره شارلوا هم خط می‌خورد و حالا بر اساس اعلام یکی از رسانه های بلژیک در آستانه جدایی از شارلوا قرار دارد.

روزنامه Het Nieuwsblad بلژیک در این خصوص اعلام کرد که قلی زاده که از لیست شارلوا برای بازی با کلاب بروژ خط خورد، شراط بدی را پشت سر می گذارد. به نوشته این روزنامه، وینگر ایرانی در حال بررسی شرایط جدایی از شارلوا است و برای او در خاورمیانه پیشنهاداتی وجود دارد.

رقابت فرهاد مجیدی و باشگاه استقلال برای جذب بازیکن ایرانی شارلوا
علی قلی زاده

اما شرایط برای امیرحسین حسین زاده هم در شارلوا چندان مناسب پیش نمی رود؛ بازیکنی که این فصل از استقلال راهی شارلوا شد تا رویای خود را در فوتبال اروپا محقق کند اما ظاهرا قرار نیست این رویا بیش از چند ماه دوام داشته باشد.

نشریه بلژیکی در خصوص حسین زاده تاکید کرد که این بازیکن شرایط سختی را برای سازگاری و هماهنگی در شارلوا پشت سر می گذارد.

بر این اساس، احتمال جدایی حسین زاده هم وجود دارد و باشگاه های استقلال ایران و اتحاد کلباء امارات وضعیت او را برای انتقال قرضی دنبال خواهند کرد.

رقابت فرهاد مجیدی و باشگاه استقلال برای جذب بازیکن ایرانی شارلوا
امیرحسین حسین زاده

هدایت اتحاد کلبا بر عهده فرهاد مجیدی است؛ سرمربی سابق استقلال که شناخت کاملی از حسین زاده دارد و این بازیکن در واقع مطرح شدنش را مدیون مجیدی در استقلال است.

به این ترتیب باید دید حسین زاده در رقابت نقل و انتقالاتی بین تیم سابق خود یعنی استقلال و سرمربی سابق خود یعنی فرهاد مجیدی در نهایت کدام مسیر را انتخاب می کند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید