10:33 , 1402/11/23
کد خبر: 000041423
بازدید: 1283
بازیکن جدید پرسپولیس جنجال به پا کرد

بازیکن جدید پرسپولیس که به تازگی به این تیم پیوسته است جنجالی شد و بک دغدغه بزرگ برای سرمربی برزیلی شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، چند روز قبل بود که باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که اورونوف بازیکن تیم ملی ازبکستان را به خدمت گرفته است تا در نیم فصل دوم بتواند برای این تیم به میدان برود.

اورونوف یکی از بازیکنان موثر تیم ملی ازبکستان بوده و به همین دلیل این انتظار درباره این بازیکن وجود دارد که به یکی از بازیکنان اصلی پرسپولیس تبدیل شود اما در این بین یک اتفاق عجیب رخ داده است.این بازیکن ازبکستانی در پست پشت مهاجم بازی می‌کند و پست تخصصی او وینگر است.

اما مسئولان باشگاه پرسپولیس به سرمربی جدید خود اعلام کرده اند که از اورونوف در پست مهاجم بازی بگیرد!اورونوف در حالی به پرسپولیس پیوسته که این تیم چند وینگر مثل امید عالیشاه، سعید صادقی، وحید امیری و ... دارد و طبعا در صورتی که اوسمار ویرا بخواهد از این بازیکن در پست اصلی خود استفاده کند باید یکی از بازیکنان قدیمی را بیرون بگذارد.

اگر سرمربی پرسپولیس بخواهد از او در پست مهاجم بهره ببرد که قطعا روی عملکرد اورونوف تاثیرگذار خواهد بود و این بازیکن ازبکستانی نمی‌تواند در خط حمله توانایی بالایی داشته باشد.حالا جذب اورونوف تبدیل به دغدغه بزرگ اوسمار ویرا شده و باید دید که این مربی به چه شکل از این بازیکن ملی‌پوش می‌خواهد در نیم فصل دوم بازی بگیرد.

بازیکن جدید پرسپولیس جنجال به پا کرد

منبع:منیبان

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید