11:53 , 1403/3/21
کد خبر: 000050794
بازدید: 1142
بازگشت سرخپوشان به تیم ملی

بازگشت سرخپوشان به تیم ملی؛ پرسپولیس در ازبکستان حاضر است!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا ,بعد از 15 سال، پرسپولیس دوباره در تیم ملی ایران صاحب نماینده می‌شود.

در بازی‌های اخیر تیم ملی مقابل ونزوئلا و هنگ‌کنگ، هیچ بازیکنی از پرسپولیس در ترکیب تیم ملی حضور نداشت. این اتفاق در حالی رخ داد که پرسپولیس به تازگی قهرمان لیگ برتر شده بود.

با این حال، به نظر می‌رسد این غیبت موقتی بوده و در بازی پیش رو مقابل ازبکستان، شاهد حضور دوباره پرسپولیسی‌ها در تیم ملی باشیم.

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان و مهدی ترابی سه بازیکن پرسپولیس هستند که به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند. بیرانوند در بازی مقابل هنگ‌کنگ به دلیل مصدومیت جزئی، دروازه‌بان ذخیره بود. کنعانی‌زادگان هم به دلیل محرومیت در این بازی حضور نداشت.

اما با توجه به رفع مصدومیت بیرانوند و اتمام محرومیت کنعانی‌زادگان، حضور این دو بازیکن در ترکیب اصلی تیم ملی مقابل ازبکستان محتمل به نظر می‌رسد.

مهدی ترابی، دیگر بازیکن پرسپولیس، به دلیل مصدومیت بازی مقابل هنگ‌کنگ را از دست داد. وضعیت او برای بازی با ازبکستان هنوز مشخص نیست، اما احتمال حضور او در ترکیب تیم ملی وجود دارد.

احتمال حضور اورونوف

علاوه بر این سه بازیکن، سعید اورونوف، هافبک گرجستانی پرسپولیس، هم به احتمال زیاد به اردوی تیم ملی ملحق خواهد شد و چهارمین پرسپولیسی حاضر در این بازی خواهد بود.

بازی تیم ملی ایران و ازبکستان سه‌شنبه هفته جاری برگزار خواهد شد و هواداران فوتبال منتظر درخشش دوباره پرسپولیسی‌ها در پیراهن تیم ملی هستند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید