09:50 , 1403/4/19
کد خبر: 000057052
بازدید: 1138
بازگشت زرینه به باشگاه پرسپولیس با انگیزه‌های جدید

بازگشت یار دیرین: دکتر فرید زرینه بار دیگر در کسوت سرپرست کمیته پزشکی به پرسپولیس پیوست.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس طی حکمی فرید زرینه پزشک اسبق این باشگاه را بار دیگر به این تیم فراخوانده و سمت سرپرست کمیته پزشکی پرسپولیس را به وی عطا کرده است.

زرینه که حدود یک دهه قبل به عنوان پزشک تیم طی سالیان متمادی فعالیت داشت، در ادامه با جدایی از این باشگاه مدتی را دور از سرخ‌ها بود.

زرینه که جزء پزشکان شاخص در بحث فیزیوتراپی محسوب می‌شود، اکنون در بازگشت دوباره به جمع این تیم اینطور واکنش نشان داده است: از اینکه پس از سال‌ها دوری از وطن و تیم محبوبم و کسب معلومات و تجربیات بیشتر، به سرزمین مادری و همینطور  خانه خودم برترین باشگاه فوتبال ایران زمین و پرسپولیس عزیزم بازگشتم، بسیار مفتخر و خوشحالم. جلسه بسیار ساده و کوتاه برگزار شد. باشگاه از من خواست که برگردم و با پذیرش ریاست پزشکی باشگاه در جهت ارتقاء سطح پزشکی به تیم محبوبم که نزدیک به ۱۸ سال خاطرات بسیار شیرین و به ندرت تلخ با آن داشتم، کمک کنم. بدون درنگ پذیرفتم چون وظیفه ما سربازان ارتش سرخ محافظت و سربلندی پرسپولیس کبیر می‌باشد. آرزو می‌کنم به یاری ایزد منان، تلاش وافر کادر پزشکی و حمایت‌های شما دوستان و هواداران عزیز که سرمایه‌های اصلی تیم محبوبمان هستید به این مهم نائل گشته و سطح پزشکی ما هم ردیف باشگاه‌های مهم دنیا شود. به امید آن روز شیرین که مطمئن هستم به آن دست می‌یابیم.

سرپرست کمیته پزشکی باشگاه پرسپولیس در پایان نوشته: جا دارد که در اینجا از نظر لطف و توجه مدیریت محترم و موفق باشگاه جناب آقای درویش تشکر و قدردانی نمایم. به قول هنرمند عزیزمان، ما پرسپولیسی نمی‌شویم، بلکه پرسپولیسی به دنیا می‌آییم. زنده باد میهن عزیزم ایران. زنده باد پرسپولیس همیشه قهرمان.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید