15:24 , 1402/6/27
کد خبر: 000033481
بازدید: 1174
بازگشت دختر اغفال شده به آغوش خانواده/ متهم بازداشت شد

رئیس پلیس آگاهی پایتخت اعلام کرد که اختر اغفال شده، به خانواده‌اش بازگشته و متهم نیز دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا، سردار علی ولیپور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت، اعلام کرد که عاملان اغفال دختران جوان در شرق کشور بازداشت شده‌اند.

این ماجرا در اواسط ماه شهریور اتفاق افتاد و زنی به اداره چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کرد و درخواست کمک برای یافتن دخترش را داشت. تیم پلیس آگاهی به کمک شیوه‌های کشف نوین جرم موفق به پیدا کردن دختر مفقود شده و راز این ماجرا را حل کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ عنوان کرد: کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند، دختر گمشده توسط ۲ مرد و یک زن جوان در فضای‌مجازی با شگرد ازدواج و مهاجرت به اروپا اغفال شده و از خانه فرار کرده است که همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با روش‌های علمی و اقدامات اطلاعاتی هویت متهم را در کوتاه‌ترین زمان ممکن شناسایی کنند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی با بررسی‌های تخصصی متوجه شدند، دختر اغفال شده در خانه متهمان در شرق کشور حضور دارد که کارآگاهان پس از کشف این سرنخ مهم، با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی راهی آنجا شدند و متهمان را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه کارآگاهان موفق به پیدا کردن دختر گمشده شدند و متهمان با یکدیگر نسبت فامیلی دارند، افزود: متهمان پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات ابتدایی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان در فضای مجازی با شگرد وعده‌های پوشالی و دروغین ازدواج و مهاجرت اعتراف کردند.

سردار گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، دختر گمشده به آغوش گرم خانواده خود بازگردانده شد و متهم برای کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت.

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید