20:02 , 1403/3/21
کد خبر: 000050833
بازدید: 1206
بازگشت دایی به پرسپولیس؛ شایعه یا واقعیت؟

در حالی که هواداران پرسپولیس منتظر مشخص شدن سرمربی جدید تیمشان هستند، گمانه‌زنی‌ها درباره گزینه‌های مختلف برای جانشینی اوسمار ویرا ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا,در حالی که هواداران پرسپولیس منتظر مشخص شدن سرمربی جدید تیمشان هستند، گمانه‌زنی‌ها درباره گزینه‌های مختلف برای جانشینی اوسمار ویرا ادامه دارد.

یکی از نام‌هایی که به طور عجیبی در این بین مطرح شده، علی دایی است. بازگشت او به پرسپولیس پس از سال‌ها دوری، می‌تواند اتفاقی هیجان‌انگیز برای هواداران این تیم باشد.

اما با توجه به صحبت‌های قبلی دایی مبنی بر عدم تمایل به بازگشت به فوتبال، این موضوع کمی بعید به نظر می‌رسد. او در سال‌های اخیر به دنبال زندگی آرامی با خانواده‌اش بوده و به نظر نمی‌رسد که بخواهد دوباره وارد فضای پرفشار و پرحاشیه مربیگری، خصوصاً در تیمی مثل پرسپولیس، شود.

از طرف دیگر، دراگان اسکوچیچ، سرمربی سابق تیم ملی ایران، گزینه دیگری است که از او نام برده می‌شود. او که به تازگی هدایت تیم ملی زیر ۲۱ سال کرواسی را بر عهده گرفته، عملکرد خوبی در این تیم داشته و حتی شانس صعود به یورو را نیز دارد.

با این حال، بعید به نظر می‌رسد که اسکوچیچ در این مقطع زمانی تمایلی به ترک کرواسی و بازگشت به ایران داشته باشد.

در نهایت، باید منتظر ماند و دید که چه کسی هدایت پرسپولیس را در فصل جدید بر عهده خواهد گرفت. شایعات و گمانه‌زنی‌ها در این خصوص همچنان ادامه دارد و هواداران این تیم منتظر خبرهای رسمی در این باره هستند.

  •  

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید