15:22 , 1401/11/4
کد خبر: 000019192
بازدید: 1155
بازنشستگی بدون در نظر گرفتن شرط سنی

 رئیس اداره امور بازماندگان سازمان تامین‌اجتماعی درخصوص بازنشستگی بدون در نظر گرفتن شرط سنی توضیح داد.

به گزارش خبرنگار جامعه و شهری ایونا، رئیس اداره امور بازماندگان سازمان تامین اجتماعی در خصوص برخورداری از مستمری با حداقل 10 سال سابقه اظهار داشت: برخورداری از مستمری با حداقل ١٠ سال سابقه، برای مردان (بیمه‌شدگان) دارای حداقل ٦٠ سال تمام سن و زنان ٥٥ سال تمام سن و ١٠ سال تمام سابقه پرداخت حق‌بیمه امکان‌پذیر خواهد بود.

دهقان زاده افزود: این امکان برای بیمه‌شدگان دارای حداقل ۳۵ سال سابقه فعالیت و پرداخت حق‌ بیمه بدون شرط سنی فراهم شده است.

بیشتر بخوانید:

هشدار به بازنشستگان تامین اجتماعی/ مراقب کلاهبرداران باشید

عیدی بازنشستگان کِی واریز می شود؟

او بیان کرد: در اجرای مقررات جاری، برخی بیمه‌شدگان که «طبق آراء کمیسیون‌های پزشکی موضوع ماده ٩١ قانون تأمین‌اجتماعی ازکارافتاده کلی شناخته شوند اما حائز شرایط دریافت مستمری نشده و کمتر از ٦٠ سال (مردان) و کمتر از ٥٥ سال (زنان) باشند» نیز می‌توانند از این مستمری بهره‌مند شوند.

 

 

 

نظر شما






نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید