15:23 , 1403/3/21
کد خبر: 000050829
بازدید: 1208
بازار نقل و انتقالات در تسخیر عطایی!

فولاد سیرجان با تمدید قرارداد دو بازیکن و جذب دو ستاره جدید، برای تکرار قهرمانی در لیگ و آسیا آماده می‌شود!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا,باشگاه فولاد سیرجان ایرانیان، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر والیبال ایران، در اقدامی برای تقویت تیم خود در فصل پیش رو، با دو بازیکن کلیدی خود تمدید کرد و دو ستاره جدید را نیز به جمع شاگردان بهروز عطایی اضافه کرد.

علی رمضانی، پاسور باتجربه و اسماعیل مسافر، دریافت کننده قدرتی، دو بازیکن جدیدی هستند که به جمع فولاد سیرجانی‌ها پیوستند. رمضانی که سابقه همکاری با عطایی را در کارنامه خود دارد، از طبیعت اسلامشهر راهی فولاد شد و مسافر نیز که فصل گذشته عملکرد درخشانی در پاس گرگان داشت، به این تیم ملحق شد.

علاوه بر این، فولاد سیرجان با مهدی مرندی، لیبروی باسابقه خود، برای سومین سال متوالی تمدید کرد. مرندی یکی از بازیکنان کلیدی فولاد در قهرمانی فصل گذشته بود و تجربه و ثبات او برای این تیم ارزشمند خواهد بود.

همچنین، علی حاجی‌پور، قطر پاسور فولاد، که از مصدومیت طولانی‌مدتی رها شده، با تمدید قرارداد خود برای یک فصل دیگر در این تیم باقی ماند.

فولاد سیرجان به عنوان یکی از دو نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا، در تلاش است تا برای دومین بار عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند. با تقویت تیم خود در نقل و انتقالات، فولاد سیرجان بدون شک یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ و آسیا خواهد بود.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید