15:10 , 1403/3/20
کد خبر: 000050699
بازدید: 1282
بارسلونا در آستانه یک قمار بزرگ

بارسلونا در آستانه امضای قرارداد نجومی با نایکی؛ گامی بلند برای خریدهای تابستانی؟

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا ,باشگاه بارسلونا که درگیر مشکلات مالی است، امیدوار است با امضای قرارداد جدیدی با نایکی، منابع مالی لازم برای جذب بازیکنان مدنظر خود در پنجره نقل و انتقالات تابستانی را به دست آورد.

 شرایط نامطلوب مالی بارسلونا باعث شده تا این باشگاه در آستانه اتخاذ تصمیمات سختی در نقل و انتقالات تابستانی پیش رو باشد. پیش‌بینی می‌شد که فروش برخی از بازیکنان فعلی، تنها راه حل بارسا برای تامین منابع مالی لازم جهت خرید بازیکنان جدید باشد.

اما منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا مدعی شده‌اند که این تیم قصد دارد بدون توجه به قوانین سخت‌گیرانه فرپلی مالی لالیگا و یوفا، برای جذب بازیکن اقدام کند.

روزنامه اسپورت در همین راستا گزارش داده که بارسلونا روی تمدید قرارداد با نایکی، اسپانسر اصلی لباس خود، به عنوان برگ برنده حساب کرده است.

طبق این گزارش، اگر قرارداد جدید بین بارسلونا و نایکی قبل از 30 ژوئن به امضا برسد، این باشگاه می‌تواند از پاداش ویژه 100 میلیون یورویی بهره‌مند شود. این مبلغ می‌تواند به طور قابل توجهی به توان مالی بارسا در نقل و انتقالات تابستانی کمک کند.

بارسلونا

مذاکرات بین بارسلونا و نایکی برای تمدید قرارداد، بسیار پیچیده و دشوار توصیف شده است. چرا که بارسلونا به دنبال عقد گران‌ترین قرارداد اسپانسری در تاریخ دنیای ورزش است.

با این حال، اگر بارسلونا موفق به امضای این قرارداد با شرایط مدنظر خود شود، می‌تواند گامی بلند در جهت تقویت تیم خود در نقل و انتقالات تابستانی بردارد و هواداران این تیم منتظر شنیدن خبرهای خوش از سوی مدیران باشگاه در این زمینه هستند.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید