14:26 , 1401/11/4
کد خبر: 000019187
بازدید: 1206

جام حذفی فوتبال زنان اسپانیا؛

بارسلونا با وجود برتری 9-0 حذف شد!

کاتالانها به دلیل استفاده از بازیکن غیر مجاز از کوپادی‌رینا(جام حذفی فوتبال زنان اسپانیا) اخراج شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، شب گذشته خوانفه سانز، خبرنگار ال‌چیرینگیتو، ادعا کرد که فدارسیون فوتبال اسپانیا تصمیم به کنار گذاشتن تیم های زنان بارسا و سویا از جام حذفی گرفته است. هر دو تیم از بازیکن غیرمجاز در ترکیب خود استفاده کرده بودند.

1794686

بارسا در یک هشتم نهایی کوپا دل ری زنان 9-0 اوساسونا را شکست داده بود ولی به دلیل استفاده از گیسه فریرا، حالا از این رقابت ها اخراج شده است. گیسه فصل قبل در مادرید سی اف عضویت داشت و در بازی برابر اسپورتینگ اخراج شده بود. او طبعا نباید در ترکیب بارسلونا برابر اوساسونا به میدان می رفت و حالا باشگاه کاتالان با وجود برتری 9-0 حذف شده است.

سویا نیز به دلیل استفاده از ناگوره کالدرون و با وجود برتری 1-0 برابر ویارئال از جام حذفی کنار گذاشته شده است. کالدرون فصل قبل عضو تنه‌ریف بود و در آخرین بازی خود در جام حذفی اخراج شده بود.

سال 2015 موردی مشابه برای تیم فوتبال رئال مادرید رخ داد. رافا بنیتس، مربی وقت رئال، در بازی برابر کادیز از دنیس چریشف استفاده کرد؛ در حالی که او یک سال قبل در آخرین بازی خود در کوپا دل ری با پیراهن ویارئال سه اخطاره شده بود. رئال کادیز را 3-1 برد ولی از رقابت ها اخراج شد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید