15:20 , 1403/4/18
کد خبر: 000056900
بازدید: 1144
این زن شیوه دزدی منحصر به فردی داشت

فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری یک سارق خانم کله پست های مخابراتی در محدوده "امین آباد" و کشف 7 پرونده سرقت، خبرداد.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا به نقل از صد آنلاین ، سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرماندهی انتظامی شهرستان ری گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت کله پست های مخابراتی در محدوده "امین آباد" در هفته های اخیر که باعث اخلال در خطوط تلفن و اینترنت منطقه شده بود، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری 173 این فرمامندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری امین آباد با کار اطلاعاتی و تحقیقات میدانی به دست آوردند متهم با استفاده از اره آهن بر باجه های مخابراتی را تخریب و کله پست های مخابراتی را سرقت کرده اند.

این مقام انتظامی در ادامه ابراز داشت: مأموران کلانتری امین آباد با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی، در نهایت  در 16 تیر ماه امسال هویت و مخفیگاه متهم را که یک زن بود، شناسایی کردند.

وی گفت: بلافاصله با هماهنگی های قضائی روز گذشته تیمی از ماموران به مخفیگاه متهم در محدوده "امین آباد" مراجعه و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ طرهانی تصریح کرد: متهم حدودا 35 ساله پس از انتقال به مقر انتظامی به 7 فقره سرقت کله پست های مخابراتی در محدوده "امین آباد" اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده و پایان تحقیقات جهت تکمیل پرونده و شناسایی سایر همدستان تحویل پلیس آگاهی شهرستان گردید.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید