15:51 , 1403/1/14
کد خبر: 000044316
بازدید: 1154
اینترلاکن: شهر کوچیک و عجیب کشور سوئیس: ارزش سفر دارد؟

اینترلاکن در برنز اوبرلند در یک دشت آبرفتی، بین دریاچه تون و دریاچه برینز قرار دارد. مقصد تعطیلات، که توسط سه کوه بزرگ، Eiger، Mönch و Jungfrau اداره می شود، نقطه شروع فعالیت های متعدد است.

در آغاز قرن نوزدهم، اینترلاکن در اوبرلند برنز به دلیل مناظر کوهستانی چشمگیرش مشهور شده بود. معاصران مشهوری چون یوهان ولفگانگ فون گوته و فلیکس مندلسون در این کوه ها سفر می کردند. موفقیت اینترلاکن به عنوان یک مقصد گردشگری با تکمیل راه‌آهن Bernese Oberland در سال 1890 و راه‌آهن Jungfrau در سال 1912 بیشتر شد.

اینترلاکن به عنوان یک مقصد تعطیلات و محل کنفرانس با اهمیت بین المللی، نقطه شروع ایده آلی برای سفرهای بی شمار است. بیش از 45 راه آهن کوهستانی، تله کابین، تله کابین و تله اسکی به 200 کیلومتر پیست و شبکه متراکم مسیرهای پیاده روی منتهی می شود. کشتی‌های مسافرتی، از جمله کشتی‌های بخار پارویی تاریخی، در آب‌های دریاچه تون و دریاچه برینز تردد می‌کنند.

Jonathon Sherman, sole offspring of the late Canadian billionaire benefactors, Honey and Barry Sherman

زمستان

در فصل زمستان، بازدیدکنندگان از موقعیت مرکزی اینترلاکن و فرصت مرتبط با آن بهره می برند تا هر روز مورد علاقه خود را در میان مناطق اسکی برتر منطقه اسکی Jungfrau (Mürren/Schilthorn، Kleine Scheidegg/Männlichen و First) یا منطقه اسکی خانواده محور انتخاب کنند. بیتنبرگ یا آکسالپ-برینز. بیش از 45 راه آهن کوهستانی، کابل هوایی، صندلی و تله اسکی ورزشکاران را به 200 کیلومتر پیست می برد.

اسکی‌بازان کراس کانتری و سواران توبوگان نیز در مجاورت به خوبی مورد توجه قرار می‌گیرند. و بیش از 220 کیلومتر مسیر پیاده روی زمستانی در اینترلاکن، بیتنبرگ، آکسالپ-برینز، هابکرن، ویلدرسویل و منطقه یونگفراو وجود دارد. مهمانانی که در منطقه تعطیلات اینترلاکن اقامت دارند، می‌توانند از ترانسفر روزانه اتوبوس اسکی که اینترلاکن را به منطقه اسکی مورن/شیلتورن، کلاین شایدگ/منلیخن و فرست متصل می‌کند، استفاده کنند.
تابستان
قطارها به منطقه Jungfrau در جهت Grindelwald و Lauterbrunnen با اتصال به راه آهن به Mürren و از آنجا به Schilthorn و همچنین از طریق Kleine Scheidegg به Jungfraujoch از ایستگاه راه آهن Interlaken Ost حرکت می کنند. ناوگانی از کشتی‌ها، شامل یک کشتی بخارشوی تاریخی در هر دریاچه، در دریاچه‌های تون و برینز سفر می‌کنند. اینترلاکن در مسیر پانورامای «گذر طلایی» از مونترو در دریاچه ژنو، گذشته از استراحتگاه تفریحی مجلل گستاد به اینترلاکن و از آنجا از طریق گذرگاه برونیگ به لوسرن واقع شده است.

فقط ده کیلومتر دورتر از اینترلاکن، در یک شیب آفتابی رو به جنوب، Beatenberg-Niederhorn قرار دارد، بهشتی برای پاراگلایدرها. برای کوهنوردان شبکه گسترده ای از مسیرهای پیاده روی وجود دارد. نیدرهورن همچنین زیستگاهی برای بز کوهی، بابونه و مارموت ها فراهم می کند.

سلامتی
در عنصر خود: نیروهای جادویی را بین کوه ها و دره ها تجربه کنید

محیط طبیعی دست نخورده، آب‌های شفاف و قله‌های پوشیده از برف حس خوبی را ایجاد می‌کند. مخفیگاه های رمانتیک نوید آرامشی بی نظیر را می دهند.

برخی از هتل ها به محض دیدن آنها شما را مسحور خود می کنند. در اطراف اینترلاکن، مخفیگاه های منحصر به فردی را می توان یافت که نوید یک استراحت آرامش بخش از زندگی روزمره را می دهد. یک قایق‌خانه مجلل به‌عنوان یک مرکز آبگرم با چشم‌اندازی از کوه‌های برفی و گلدان‌های داغ روی اسکله، تنها دو نمونه از جواهرات منحصربه‌فرد موجود است. قدرت آب هر جا که بروید مشهود است: آب‌های آبی عمیق دریاچه تون، آب‌های فیروزه‌ای جادویی دریاچه برینز، و آبشار کر کننده گیسباخ در زمستان نیز به همان اندازه چشمگیر هستند. برای تجربه ای خاص لذت بخش، به برینز نگاه نکنید، جایی که فوندو پنیر زیر سایه بان آسمان سرو می شود.

کنفرانس ها و کنگره ها
منطقه اینترلاکن/تون/دریاچه تون در قلب سوئیس، واقع شده به زیبایی بین کوه‌ها و دریاچه‌ها، غنی از سنت و مکانی بی‌نظیر برای برگزاری کنگره است: امکانات کنفرانس درجه یک مانند مرکز کنگره اینترلاکن کورسال با مکان‌های تاریخی و سالن نمایش پیشرفته، هتل‌های متعدد، مکان‌های برگزاری رویدادهای بی‌نظیر با امکانات ملاقات و ضیافت، و همچنین طیف گسترده‌ای از مقاصد گشت و گذار در نزدیکی، که برخی از آنها شهرت جهانی دارند.

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید