20:10 , 1403/4/20
کد خبر: 000057471
بازدید: 1148
اهدای نذورات به کهریزک  در  ایام ماه محرم

مؤسسه خیریه کهریزک میزبان عزاداران سیدالشهدا(ع) و یاران با وفایش خواهد بود و نیکوکاران ارجمند می‌توانند نذورات خود را به صورت نقدی یا در قالب مواد غذایی خام به این مؤسسه اهدا کنند.

به گزارش خبرنگار مذهبی ایونا، هر ساله نیکوکاران بسیاری در ایام عزاداری سید الشهدا(ع) در آسایشگاه خیریه کهریزک حضور می‌یابند و ضمن شرکت در مراسم سوگواری سومین امام شیعیان نذورات خود را نیز ادا می‌کنند.

امسال نیز از اولین روز ماه محرم مراسم سوگواری با حضور توانخواهان و مردم خیراندیش در آسایشگاه کهریزک برگزار می‌شود و خیرین می‌توانند با اهدای مواد غذایی خام یا پرداخت مبالغ نذورات به صورت نقدی به آسایشگاه خیریه کهریزک ضمن ادای نذورات خود در ایام ماه محرم، سه هزار و ۲۰۰ نفر سالمند، معلول، بیمار ام‌اس، کودک معلول ذهنی و کودک اختلال اوتیسم مؤسسه خیریه کهریزک را یاری کنند.

نیکوکاران برای پرداخت کمک‌های نقدی و یا اهدای نذورات به صورت مواد غذایی خام می‌توانند از طریق راه‌های مجازی مؤسسه خیریه کهریزک را یاری کنند و با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.kahrizakcharity.com درباره نحوه پرداخت غیر حضوری نذورات اطلاعات کسب کرده و سهمی در شادی بخشی به توانخواهان کهریزک داشته باشند.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید