16:26 , 1402/11/23
کد خبر: 000041443
بازدید: 1221
انتقاد شدید الحن وزیر کار از مدیران لرستان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با انتقاد شدید از عدم اجرای مصوبات سفر دولت در لرستان، گفت: مسئول عقب‌ماندگی استان، مدیران هستند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا به نقل از مهر، سید صولت مرتضوی در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان لرستان، به ضرورت اجرای مصوبات حاصل از سفر دولت به این استان تأکید کرد و افزود: "این مصوبات باید به هر شکلی که ممکن است اجرا شوند."

وی تأکید کرد: "مدیران مسئول باید در اجرای مصوبات عقب نمانند و به تلاش بیشتری برای پیگیری این امور بپردازند."

وی با بیان اینکه مشکلات بر سر راه اجرای مصوبات سفر دولت به لرستان باید رفع شوند، عنوان کرد: این مشکلات باید در استان حل شوند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه معاون اقتصادی استانداری باید مشکلات بر سر راه اجرای مصوبات را رفع کند، چرا که مصوبات سفر تحت هر شرایطی باید اجرا شوند، افزود: ما نیامده‌ایم اینجا حرفی بزنیم که خدایی ناکرده شش ماه دیگر به دلیل اینکه عملیاتی نشده، رویمان نشود به این استان بیاییم.

مرتضوی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه من اگر به‌جای استاندار و نماینده محترم ولی‌فقیه بودم، با مدیران کم‌کار برخورد می‌کردم، مسئول عقب ماندن لرستان شما مدیران هستید، افزود: این چه بساطی است راه افتاده؟ فقط دنبال این هستید که از بالا اجازه بگیرید و اختیار خودتان را به دیگران داده‌اید!

چرا دستگاه‌های نظارتی به توسعه استان کمک نمی‌کنند؟

وی ادامه داد: چرا دستگاه‌های نظارتی به توسعه استان کمک نمی‌کنند؟

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اینکه واقعاً زیبنده استان این است؟ گفت: روز قیامت می‌توانیم پاسخگوی مسئولیتی باشیم که گرفتیم؟

مرتضوی، ادامه داد: به خدا دوران مسئولیت می‌گذرد، خیلی هم سریع می‌گذرد، آن وقت غصه می‌خوریم که چرا مشکل مردم را حل نکردیم، بنشینید مشکلات مردم را حل کنید، سرمایه‌گذار خودش آمده در لرستان سرمایه‌گذاری کند، اما از او حمایت نمی‌شود.

وی عنوان کرد: زیبنده ما نیست که جوان بگوید من اشتغال می‌خواهم و ما بگوییم این مشکل تو است، جوان بگوید من می‌خواهم ازدواج کنم، تسهیلات می‌خواهم و ما بگوییم این مشکل تو است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تصریح کرد: اگر ارباب‌رجوع به شما مراجعه کرد، آستین همت را بالا زدید خیر دنیا و آخرت نصیب خودتان خواهد شد، ثواب آن هم مشمول اجداد و گذشتگان شما خواهد شد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید