انتظامی و حوادث

مدیرکل راهداری البرز خبر داد؛

در حال حاضر این امکان فراهم شده تا با مراجعه به سایت پلیس راهور میزان تخلفات رانندگی را استعلام یا نسبت به پرداخت تخلفات رانندگی اقدام کرد.

بنابر گزارشات اعلام شده سیل فروزکوه و خسارات ناشی از آن بسیار بیشتر و سنگین تر از سیل امامزاده داوود بوده است.

به گزارش پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز Ivna، در چند روز اخیر بارش های شدیدی رخ داد. در پی این بارش ها امامزاده داوود به دلیل قرارگیری در مسیر سیل و رانش زمین طعمه این حادثه جوی شد. در پی این اتفاق در برخی مناطق ارتفاع گل و لای به 4 متر نیز رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز Ivna، بامداد امروز در منطقه امامزاده داوود سیل رخ داد. حجم گل و لای زیاد سبب شد که افرادی که در روستاهای این منطقه هستند در خطر باشند.

به گزارش پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز Ivna، بامداد امروز در منطقه امامزاده داوود سیل رخ داد. حجم گل و لای زیاد سبب شد که افرادی که در روستاهای این منطقه هستند در خطر باشند.

امروز در منطقه امامزاده داوود سیل رخ داد. تیم های امداد و نجات 500 نفر را مناطق امن رساندند.

مجید عبدالباقی، برادر مالک متروپل آبادان که روز گذشته هدف سوء قصد قرار گرفته بود، به علت شدت جراحات واردشده درگذشت.

برای داشتن سفری ایمن داشتن لیست تلفن های ضروری مقصد مورد نظر از جمله مواردی است که باید قابل توجه قرار گیرد در این مطلب، لیست شماره تلفن‌های ضروری مشهد را برای شما گردآوری شده است.

رییس پلیس آگاهی کشوربا اشاره به به جوانب مختلف سرقت از بانک ملی گفت: این سرقت حرفه ای و پیچیده بوده است. با این حال امنیت ساختمان بانک به اندازه کافی نبوده قفل‌هایی ساده در حد ساختمانی ساده در در ورودی بکار گرفته شده است. همچنین ارتباط سامانه امنیتی بانک نیز با پلیس برقرار نبوده است.

پلیس اولتیماتوم داد؛

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از پلمب بانک‌های نا امن خبر داد.

سردار رحیمی تشریح کرد؛

رییس پلیس پایتخت با تشریح جزییات دستگیری سارقان صندوق امانات بانک ملی ‌از ارائه گزارش ترک فعل بانک‌ها در زمینه حفاظت از اموال مردم به دادستانی خبر داد.

سه زمین‌لرزه با شدت بالای سه ریشتر ظهر جمعه نقاط مختلفی از استان بوشهر را لرزاند.

لحظاتی پیش؛

با تلاش مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ سارقان صندوق امانات بانک ملی لحظاتی پیش دستگیر شدند.

سخنگوی اورژانس کشور خبر داد؛

سخنگوی اورژانس کشور از ریزش و انفجار ساختمان چهار طبقه در شهر پاوه کرمانشاه خبر داد.

سرهنگ گودرزی خبر داد؛

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از شناسایی و متلاشی شدن یک باند بزرگ از سارقان موبایل قاپ در پایتخت خبر داد و گفت موبایل قاپی زمینه سرقت‌های اصلی این شبکه و سوءاستفاده از هویت مالباختگان است.

مدیرکل راهداری البرز خبر داد؛

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس سنگین است.

رئیس پلیس فتا کرمانشاه:

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه گفت: اعضای باند کلاهبرداری اینترنتی در کرمانشاه که اقدام به کلاهبرداری از ۱۸ نفر کرده بودند، دستگیر شدند.

میعادفر تشریح کرد؛

رئیس سازمان اورژانس کشور از فوت ۱۸ نفر در حادثه خروج از ریل قطار یزد-مشهد خبر داد و گفت: ۸۰ مصدوم این حادثه از بیمارستان ترخیص شدند و حال عمومیشان خوب است.

دادستان آبدانان خبر داد؛

دادستان آبدانان از دستگیری باند ۳ نفر عرضه گوشت غیرمجاز در آبدانان خبر داد.

سرهنگ رنجبر مطرح کرد؛

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ جدیدتربن وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران در صبح چهارشنبه هجدهم خرداد ۱۴۰۱ را تشریح کرد.