12:03 , 1403/4/18
کد خبر: 000056863
بازدید: 1146
انتخابات فدراسیون شطرنج در هاله‌ای از ابهام

در حالی که قرار بود انتخابات فدراسیون شطرنج در موعد مقرر برگزار شود، اما تاکنون تأیید صلاحیت نامزدهای ریاست این فدراسیون از سوی وزارت ورزش و جوانان اعلام نشده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,مجمع انتخاباتی فدراسیون شطرنج قرار است ساعت 10 صبح فردا (سه‌شنبه 19 تیر ماه) در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شود، البته به شرط آنکه تایید صلاحیت افراد ثبت‌نام کننده اعلام شود.

در فاصله 24 ساعت مانده تا آغاز این مجمع، هنوز خبری از تایید صلاحیت‌ها نیست و صحبت‌هایی مبنی بر احتمال تعویق انتخابات بر سر زبان‌ها افتاده است.

فاطمه ابوالقاسمی، مجتبی ارشدی، احمد علی بابایی، مهرداد پهلوان‌زاده، کمال جوانمرد، علیرضا خسروی، شهریار رحمانی اصل، وحیده صوابیه، حمزه علی‌پور، حمید گودرزی، محمدرضا محمدی بهابادی، مسعود ناموری‌آذر و امیرعرفان هاشمی، نفراتی هستند که اسامی آنها روز 2 اردیبهشت ماه از سوی فدراسیون شطرنج به عنوان نفرات ثبت‌نام کننده اعلام شد.

از آن زمان تاکنون بیش از 2.5 ماه گذشته و هیچ خبری از تایید صلاحیت‌ها نیست. اتفاق در حالی رخ داده که طی مجامع انتخاباتی برخی از فدراسیون‌ها طی یکی دو ماه اخیر، تایید صلاحیت‌ها دیر اعلام شده و حتی به صورت کامل اعلام نشده تا مجمع با نظر وزارت ورزش و موافقت مجمع به تعویق بیفتد.

حالا چنین شرایطی برای شطرنج رقم خورده و به نوعی یک بلاتکلیفی ایجاد شده که جالب به نظر نمی‌رسد.

فدراسیون شطرنج از خرداد سال گذشته و پس از استعفای حسن تأمینی با سرپرست اداره می‌شود. ابتدا شهرام عظیمی مسئولیت سرپرستی را بر عهده گرفت و از آذر ماه نیز شادی پریدر به عنوان سرپرست جدید معرفی شد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید