20:13 , 1403/3/18
کد خبر: 000050437
بازدید: 1212
اقدام زیبای باشگاه استقلال برای این بازیکن

علی چینی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال و مربی اسبق این تیم به دلیل عارضه کلیوی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ایرنا: چینی که پیش از این پیوند کلیه شده بود، در چند روز گذشته به دلیل مشکلات به وجود آمده و افزایش کراتین و کم خونی در بیمارستان بستری و در حال حاضر تحت نظر پرشکان است. فرشید سمیعی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال پیگیر وضعیت علی چینی است، او در روزهای اخیر چند باری با حضور در بیمارستان از چینی عیادت کرد و به صورت تلفنی جویای احوال وی است.

چینی باید تحت پیوند کلیه قرار بگیرد، هزینه این پیوند در حدود ۸۰۰ میلیون تومان است. سمیعی در راستای حمایت از پیشکسوتان استقلال قول داد تمام اقدامات حمایتی و درمانی لازم برای بهبودی پیشکسوت استقلال صورت بگیرد.

با پیگیری‌ها و تلاش‌هایی که در روزهای اخیر انجام داده قرار است هزینه پیوند کلیه علی چینی از سوی باشگاه استقلال پرداخت شود.

علی چینی اظهار داشت: همچنان تحت نظارت ویژه هستم اما خطر به طور کامل رفع نشده است. در ۴۸ ساعت گذشته سه واحد خون تزریق کردم، همچنین برای درمان کم خونی آمپول ونوفر تزریق کردم.

وی افزود: جا دارد از فرشید سمیعی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال تشکر ویژه‌ای داشته باشم که در این چند روز پیگیر وضعیت من بود.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید