12:02 , 1403/2/27
کد خبر: 000048058
بازدید: 1165
افعی تهران چه کسی است؟ قاتل در سریال افعی تهران کیست؟

برای بسیاری از بینندگان و مخاطبین این سوال مطرح شده است که افعی تهران چه کسی است؟ قاتل در سریال افعی تهران کیست؟

قاتل در سریال افعی تهران کیست؟

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا، قاتل در سریال افعی تهران کیست؟ جزئیات تکمیلی را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

برخی کاربران با حدس و گمان های خود، افعی تهران را در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی معرفی می کنند ولی هنوز به قطعیت کامل نرسیده اند.

سریال افعی تهران که از پلتفرم فیلمنت روزهای چهارشنبه هر هفته پخش می شود، تقریبا شبیه به سریال پوست شیر می باشد و ذهن بینندگان را برای یافتن قاتل به چالش کشیده است.

بعضی ها معتقند که خود آرمان بیانی (با بازی پیمان معادی) افعی تهران است و می خواهد انتقام مادرش را از پدرانی که کودک آزاری می کنند بگیرد.

عده ای دیگر می گویند که هیچ وقت نویسنده سریال بازیگر نقش اول را قاتل معرفی نمی کند و مطمئن هستند که آرمان شاید به عنوان کمک کننده به قاتل اصلی در سریال است و عقیده دارند که آرمان افعی تهران نیست.

کاربر دیگری می گوید که به نظرم آن کتاب فروشی که جلوی دانشگاه بساط کرده بود شاید قاتل باشد. به همین علت که آرمان بیانی به او پبشنهاد کار می دهد ولی بعد از پخش چندین قسمت هنوز از بازی او خبری نیست و شاید کارگردان و نویسنده بخواهند در قسمت های پایانی نقش او را پررنگ تر جلوه بدهند.

در هر صورت باید منتظر ماند و دید چه کسی افعی تهران است؟

اگر هنوز موفق به دیدن قسمت های پخش شده سریال افعی تهران نشده‌اید، می توانید از لینک زیر به طور قانونی دانلود و تماشا کنید:

به نظر شما قاتل و افعی تهران کیست؟ چه کسی می تواند افعی باشد؟ می توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را رای ما بنویسید و برای بهتر شدن این محتوا کمک نمایید.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید