21:08 , 1403/4/20
کد خبر: 000057496
بازدید: 1162
اعضای باند 7 نفره دزدان خانه ها بازداشت شدند

باند سارقان منزل با سابقه 31 فقره سرقت در شهرستان دماوند دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار حوادث ایونا به نقل از صد آنلاین، سرهنگ مرتضی ملکی فرمانده انتظامی دماوند با اشاره به دستگیری سارقان در شهرستان گفت: در پی سرقت‌های منزل از شهروندان، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران انتظامی کلانتری 12 گیلاوند قرار گرفت و باتلاش ماموران پلیس آگاهی در تحقیقات صورت گرفته توسط ماموران با اقدامات پلیسی مخفیگاه متهمان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه  اعضای این باند 7 نفره را همراه با اموال مسروقه و پلاک‌های جعلی دستگیر کردند.

وی افزود: متهمان در ابتدا به 17 فقره سرقت اعتراف کردند اما زمانی که خود را در مقابل مدارک و مستندات کارآگاهان پلیس آگاهی دیدند چاره‌ای نداشتند و در مجموع به 31 فقره سرقت از منازل اعتراف کردند و تلاش برای شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی دماوند گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به همراه لوازم مکشوفه برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شده و راهی زندان شدند.

سرهنگ ملکی تصریح کرد: شهروندان از تردد افراد مشکوک به داخل مجتمع‌های مسکونی و اعتماد بی‌جا به افراد غریبه و ورود آنها به حریم منازل مسکونی که باعث سوء استفاده سارقان شده و با شناسایی موقعیت و وضعیت منازل مورد نظر در هر فرصتی اقدام به سرقت می کنند، جلوگیری کنند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید