12:38 , 1403/4/20
کد خبر: 000057359
بازدید: 1187
اشک‌های کیلیان امباپه پس از وداع با یورو 2024

کیلیان امباپه، ستاره تیم ملی فرانسه، پس از شکست ناامیدکننده این تیم مقابل اسپانیا در مرحله نیمه‌نهایی یورو 2024، عملکرد خود در این رقابت‌ها را "یک شکست" توصیف کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,تیم ملی فرانسه با شکست ۲-۱ مقابل اسپانیا در مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های یورو ۲۰۲۴، از دور مسابقات کنار رفت. فرانسه به همراه کیلیان امباپه با وجود رسیدن به نیمه‌نهایی،‌ عملکرد خوبی در این تورنمنت نداشتند و امشب نیز با یک نمایش نه‌چندان قابل قبول، با یورو خداحافظی کردند.

پس از پایان بازی، کیلیان امباپه در صحبت با خبرنگاران تاکید کرد که این تورنمنت برای او یک شکست بوده و تلاش خواهد کرد که در فصل بعد قدرتمند‌تر ظاهر شود.

او گفت: «فوتبال ساده است. یا خوب هستید یا خوب نیستید. من خوب نبودم، بنابراین ما به خانه برمی‌گردیم. من می‌خواستم قهرمان اروپا شوم اما نشد. یورو برای من یک شکست بود، شکستی بزرگ. حالا می‌خواهم به تعطیلات بروم و خوب استراحت کنم. به این استراحت نیاز دارم، سپس آماده شروع یک زندگی جدید خواهم شد. کارهای زیادی باید انجام دهم.

امباپه

من باید سخت کار کنم تا فصل آینده بسیار قوی برگردم. اسپانیا شایسته حضور در فینال بود، ما کارهای لازم برای رفتن به فینال را انجام ندادیم. من می‌خواستم قهرمان اروپا شوم.»

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید