11:03 , 1403/3/21
کد خبر: 000050774
بازدید: 1145
اشتیاق بی‌حد امباپه برای رئال

امباپه: تعطیلات کوتاه‌تر برای رویایی که به حقیقت پیوست!

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا ,ستاره فرانسوی که به تازگی به رئال مادرید پیوسته، اشتیاق خود را برای حضور در این باشگاه پنهان نمی‌کند و حتی حاضر است برای زودتر پوشیدن پیراهن کهکشانی‌ها، از تعطیلات خود بگذرد.

کیلیان امباپه که در اواخر فصل گذشته جدایی خود از پاری سن ژرمن را نهایی کرد و به طور رسمی به رئال مادرید پیوست، انگیزه و شور و اشتیاق بالایی برای شروع دوران جدید خود در این باشگاه دارد.

او که در کنفرانس مطبوعاتی پس از انتقالش، ابراز خوشحالی از حضور در رئال را کرده بود، حالا طبق گزارش نشریه آاس، قصد دارد برای زودتر رسیدن به تمرینات این تیم، تعطیلات خود پس از یورو 2024 را کوتاه کند.

این در حالی است که بازیکنانی که در تورنمنت‌های ملی حضور دارند، معمولاً می‌توانند از تعطیلات بیشتری بهره‌مند شوند و دیرتر به تیم باشگاهی خود ملحق شوند. اما به نظر می‌رسد میل و اشتیاق امباپه برای پوشیدن پیراهن رئال به قدری زیاد است که حاضر نیست حتی یک روز هم حضور در تمرینات این تیم را از دست بدهد.

او در صحبت‌های خود پس از انتقال به رئال گفته بود: "از اینکه بالاخره به باشگاهی رسیدم که همیشه آرزویش را داشتم و رویایش را در سر می‌پروراندم بی‌اندازه خوشحالم. من با نهایت تواضع به رئال می‌روم."

امباپه

بدون شک، تعهد و انگیزه بالای امباپه، خبر خوشی برای هواداران رئال مادرید خواهد بود و آنها امیدوارند که این ستاره فرانسوی بتواند در دوران حضور خود در این تیم، افتخارات و جام‌های متعددی را به ارمغان بیاورد.

  •  

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید