10:29 , 1403/4/20
کد خبر: 000057296
بازدید: 1178
استوری  رامین رضاییان واکنش سپاهان را در پی داشت

باشگاه سپاهان در واکنش به استوری تند رامین رضائیان، بر موضع قبلی خود مبنی بر وجود قرارداد بین این بازیکن و باشگاه تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,هنوز دقایقی از انتشار استوری تند رامین رضائیان سپری نشده که باشگاه سپاهان پس از بررسی شرایط دست به انتشار یک توئیت زد.

رضائیان در استوری خود تاکید کرده بود که قراردادی با باشگاه سپاهان ندارد و می‌تواند به صورت آزادانه برای آینده خود تصمیم‌گیری کند. 

البته استوری رضائیان بلند بود و او طی آن به رفتار مدیران باشگاه نیز انتقاد کرده و آنها را متهم به دروغگویی و قرار دادن او مقابل هواداران کرده که واکنش کوتاهی از سوی باشگاه سپاهان در پی داشته و آن هم تاکید بر مواضع قبلی و داشتن قرارداد رضائیان با باشگاه بوده است.

در توئیتی که باشگاه سپاهان منتشر کرده و در تصویر زیر می‌بینید، بار دیگر تاکید شده که رضائیان با باشگاه قرارداد دارد و هر باشگاه داخلی که خواهان جذب او باشد، باید رضایت باشگاه سپاهان را بگیرد.

سپاهان

ماجرای رامین رضائیان که بلافاصله پس از پایان سوت دیدار فینال جام حذفی از سپاهان و هوادارانش خداحافظی کرد تبدیل به یکی از پیچیده‌ترین پرونده‌های نقل و انتقالاتی فوتبال ایران شده و باید دید درنهایت چه سرنوشتی در انتظار این بازیکن خواهد بود.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید