09:34 , 1402/11/16
کد خبر: 000041013
بازدید: 1262
استوری جنجالی زن دوم شهاب حسینی/ عکس های جوانی لو رفت+ عکس

زن دوم شهاب حسینی با انتشار یک استوری جنجالی عکس های جوانی شوهرش را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایونا، ساناز ارجمند همسر جدید شهاب حسینی با انتشار پستی در اینستاگرام خودش تولد شهاب حسینی را تبریک گفت. همسر جدید شهاب حسینی این گونه تولد او را تبریک گفت او در کپشن این پست نوشت: «مبارکمون باشی»

استوری جنجالی زن دوم شهاب حسینی/ عکس های جوانی لو رفت+ عکس

بیوگرافی شهاب حسینی

شهاب حسینی (سید شهاب الدین حسینی تنکابنی)، بازیگر محبوب و موفق ایرانی، با مسیر حرفه ای بارز و درخشان خود در دنیای سینما و تئاتر، توانسته جایگاه خود را در جشنواره های بین المللی به دست آورد و از افتخارات بزرگی بهره مند شود.

شهاب حسینی، در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۵۲ در تهران متولد شد و اصالتش به تنکابن مازندران بازمی گردد. او ابتدا در دوران کودکی به همراه خانواده خود در خرم آباد زندگی کرد و سپس به تهران بازگشت. تحصیلات دانشگاهی خود را در رشتهٔ روان شناسی در دانشگاه تهران شروع کرد، اما به دلیل تصمیم به مهاجرت به کانادا، مسیر تحصیلی اش را ناتمام گذاشت.

او ابتدا با شروع به بازی در تئاتر دانشجویی و سپس گویندگی در رادیو، وارد عرصهٔ هنر شد. آغاز حرفهٔ هنری اش در دهه ۱۳۷۰ با تئاتر دانشجویی و گویندگی در رادیو، نشان از علاقهٔ او به دنیای هنر و صدا دارد.

یکی از لحظات مهم در حرفهٔ شهاب حسینی، نامزدی او به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در جشنواره فیلم فجر برای فیلم های «شمعی در باد» و «رستگاری در هشت و بیست دقیقه» در سال های ۱۳۸۲ و ۱۳۸۳ بود که به او شهرت بیشتری آورد.

در سال ۱۳۸۷، با بازی در فیلم «سوپر استار»، جایزهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را از آن خود کرد. این موفقیت، نشان از توانایی هنری و بازیگری برجسته او بود.

در جشنواره بین المللی فیلم برلین ۲۰۱۱، شهاب حسینی به همراه گروه بازیگران فیلم «جدایی نادر از سیمین»، خرس نقره ای بهترین بازیگر مرد را از آن خود کرد. این تجلیل، نشان از شهرت بین المللی او و تاثیرگذاری در صحنهٔ سینمای جهان بود.

در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶، شهاب حسینی با بازی در فیلم «فروشنده»، جایزهٔ بهترین بازیگر مرد جشنواره را از آن خود کرد. این افتخار، نشان از پیشرفت و ادامهٔ رشد حرفه ای او در دنیای سینما بود.

در سال ۱۳۹۸، شهاب حسینی از سوی دولت فرانسه نشان لژیون دونور را کسب کرد، که این افتخار نشان از اراده و تلاش های او در بهبود و ترویج هنر و فرهنگ ایرانی به افق بین المللی است.

علاوه بر حضور در سینما، شهاب حسینی نیز در عرصهٔ تئاتر با نمایش هایی همچون «شهرزاد» و «پوست شیر» در دهه های مختلف، توانسته تجربیات جذابی را به هواداران هنر خود ارائه دهد.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید