18:01 , 1401/12/20
کد خبر: 000021674
بازدید: 1313
استقبال فوق‌العاده از مارسلو در مراسم معارفه/ زبانم بند آمد

بحث پیوستن مارسلو به تیم النصر عربستان که کریستیانو رونالدو را نیز در ترکیب دارد، به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، مارسلو بعد از جدایی از رئال مادرید تصمیم گرفت که راهی لیگ یونان شود و پیراهن المپیاکوس را برتن کرد. این بازیکن برزیلی ۳۴ ساله تجربه خوبی در لیگ یونان نداشت. او تنها ۱۰ بازی برای المپیاکوس به میدان رفت و توانست سه گل هم به ثمر رساند و در نهایت به صورت  توافقی با المپیاکوس فسخ کرد و از این تیم جدا شد.

  • مارسلو که  کار خود را در تیم جوانان فلومیننزه آغاز کرد و در سال ۲۰۰۷ راهی رئال مادرید شد بار دیگر به تیم سابق خود برگشت و هواداران این تیم هم استقبال خیلی خوبی از بازیکن سابق تیمشان کردند. هواداران فلومیننزه ماراکانا را پر کردند تا از مدافع کناری برزیلی استقبال کنند. 

مارسلو: زبانم بند آمده است

بیش از ۳۰ هزار هوادار فلومیننزه در ورزشگاه ماراکانا از این بازیکن استقبال کردند. اسطوره رئال مادرید و برزیل در واکنش به این استقبال پرشور گفت: زبانم بند آمده است و حرفی برای گفتن ندارم. این یکی از شادترین لحظات زندگی من است که به خانه برگشتم. خیلی خوشحالم که در خانه هستم و می توانم در تیم باشگاهی که عاشقش هستم بازی کنم. 

مارسلو در تیم جدید خود قرار است پیراهن شماره ۱۲ را به تن کند. به این ترتیب بحث پیوستن او به تیم النصر عربستان که کریستیانو رونالدو را نیز در ترکیب دارد، به پایان رسید. 

بعد از پایان مراسم معارفه، بازیکن متولد ریو با هواداران باشگاه ملاقات کرد و به آنها قول داد بهترین بازی‌های خود را برای این تیم انجام دهد.

پس از  چهاردهمین قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا، او به بازیکنی تبدیل شد که بیشترین عناوین را در تاریخ باشگاه اسپانیایی به دست آورده است و در نهایت او به دوران موفقیت آمیز خود در باشگاه مادریدی پایان داد.

بیشتر بخوانید: دستمزد پایین ژاوی سوژه شد

نظر شما


نظرات

اخبار پر بازدید