10:02 , 1402/6/28
کد خبر: 000033526
بازدید: 1244
استقبال سناتور منتقد سیاست دولت بایدن از توافق با ایران

یکی از منتقدان سیاست‌های دولت بایدن در قبال ایران که تأیید کننده‌ی اقدامات سخت‌تر در برابر تهران بوده، در یک پست در شبکه اجتماعی "توییتر" نوشت: "امروز، پنج شهروند آمریکایی، از جمله عماد شرقی، مراد طاهباز و سیامک نمازی، به خانه‌هایشان بازگشته‌اند که حقاً خانه‌ی آنهاست. من از بازگشت آنها به آغوش محبت‌آمیز خانواده‌هایشان خوشحالی می‌کنم."

به گزارش خبرنگار بین الملل ایونا به نقل از اکو ایران، توافق مبادله زندانیان بین ایران و آمریکا واکنش‌های متفاوتی در ایالات متحده ایجاد کرده است.

با وجود تبلیغات گسترده از سوی کاخ سفید درباره این توافق، منتقدان دولت بایدن در روزهای اخیر به نقدهایی علیه این توافق پرداخته‌اند.

در این شرایط، رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا از آزادی پنج زندانی دوتابعیتی استقبال کرده است.

سناتور باب منندز، عضو حزب دموکرات و یکی از منتقدان سیاست‌های دولت بایدن در قبال ایران که تأیید کننده‌ی اقدامات سخت‌تر در برابر تهران بوده، در یک پست در شبکه اجتماعی "توییتر" نوشت: "امروز، پنج شهروند آمریکایی، از جمله عماد شرقی، مراد طاهباز و سیامک نمازی، به خانه‌هایشان بازگشته‌اند که حقاً خانه‌ی آنهاست. آنها هیچ وقت نباید در زندان بوده باشند، و من از بازگشت آنها به آغوش محبت‌آمیز خانواده‌هایشان خوشحالی می‌کنم."

20230919_095400

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید