15:11 , 1403/3/20
کد خبر: 000050702
بازدید: 1317
ازدواج مرد بی حیا با 3 خواهر! + عکس

مردی پس از اینکه هر سه خواهر به طور همزمان از او خواستگاری کردند، در همان روز با این سه قلوها در کنگو ازدواج کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایونا به نقل از منیبان، لوویزو با سه خواهر در منطقه کالهه، در ایالت کیووی جمهوری دموکراتیک کنگو ازدواج کرد، جایی که افراد از نظر قانونی می‌توانند با بیش از یک نفر ازدواج کنند. 

لوویزو گفت که نمی‌توانسته به سه خواهر - ناتاشا، ناتالی و نادگه - نه بگوید. او گفت که احساس می‌کند مجبور است، زیرا آن‌ها سه قلو هستند!

مراسم عروسی با حضور دوستان نزدیک و خانواده برگزار شد. اما پدر و مادر داماد از تصمیم او برای ازدواج با سه قلو‌ها حمایت نکردند و در مراسم عروسی شرکت نکردند.

داماد گفت: این تصمیم آسانی نبود، زیرا تا به حال پدر و مادرم متوجه نشده بودند که من چه کار می‌کنم.

وی گفت: شما باید چیزی را از دست بدهید تا دیگری را به دست آورید. من خوشحالم که با سه قلو‌ها ازدواج می‌کنم فارغ از اینکه دیگران چه فکری می‌کنند. والدینم تصمیم من را تحقیر کردند. به همین دلیل آن‌ها در عروسی من شرکت نکردند. اما تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که عشق حد و مرزی ندارد.

یکی از این سه خواهر گفت که آن‌ها از دوران کودکی همه چیز را با هم تقسیم کرده اند و بنابراین اشتراک همسر برای آن‌ها انتخاب سختی نبوده است.

یکی دیگر از خواهران می‌گوید: وقتی به او گفتیم باید با همه ما ازدواج کند، شوکه شد. اما چون قبلاً عاشق همه ما شده بود، چیزی نبود. می‌توانست برنامه‌های ما را متوقف کند، زیرا ما نیز عاشق او بودیم.

او گفت: اگرچه مردم سه زن را غیرممکن می‌دانستند که در یک شوهر شریک شوند، اما از کودکی به اشتراک گذاشتن همه چیز زندگی ما بوده است!

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید