21:42 , 1402/2/25
کد خبر: 000024849
بازدید: 3838
ارتش سرخ راهی مشهد می شود

طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است بعد از قهرمانی احتمالی پرسپولیس، کاروان این تیم راهی مشهد شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا، طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است بعد از قهرمانی احتمالی پرسپولیس، کاروان این تیم راهی مشهد شود.

 

 اوج هیجان و حساسیت را در هفته پایانی لیگ برتر، روز پنجشنبه تجربه خواهیم کرد. دو تیم پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی می‌جنگند و رقابت در انتهای جدول برای فرار از سقوط هم داغ است. پرسپولیس به عنوان صدرنشین لیگ درحالی باید در قائمشهر به مصاف نساجی برود که شاگردان یحیی گل‌محمدی با برد در این بازی می توانند قهرمانی خود را مسجل و همان جا هم جشن قهرمانی خودشان را برپا کنند.

در صورت قهرمانی احتمالی سرخ پوشان باشگاه پرسپولیس برنامه ویژه ای برای اعضای این تیم در نظر گرفته است. آن طور که شنیدیم اگر پرسپولیس مقابل نساجی به برتری برسد و قهرمان شود، بعد از پایان مراسم جشن قهرمانی، اعضای این تیم مستقیما از قائمشهر راهی مشهد خواهند شد و برای زیارت به حرم امام رضا خواهند رفت.

بعد از آن هم پرسپولیسی‌ها در یکی از رستوران‌های مشهد شام را صرف خواهند کرد و بلافاصله در بامداد جمعه به تهران برمی‌گردند. البته بعد از پایان بازی‌های لیگ، کار پرسپولیس به پایان نخواهد رسید و این تیم باید بلافاصله خودش را برای برگزاری بازی مقابل هوادار در نیمه نهایی جام حذفی آماده کند.

بازی دو تیم پرسپولیس و هوادار پنجشنبه ۴ خرداد در ورزشگاه پاس قوامین برگزار خواهد شد و تیم برنده یک پای فینال خواهد بود.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید