17:20 , 1403/4/20
کد خبر: 000057432
بازدید: 1163
ادعای باشگاه سپاهان: رامین رضاییان با ما قرارداد دارد

مدیر رسانه‌ای باشگاه سپاهان در واکنش به شایعات جدایی رضاییان از این تیم، اعلام کرد که این بازیکن همچنان تحت قرارداد باشگاه است و هیچ‌گونه مجوزی برای مذاکره با تیم دیگری ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,مسعود سعیدی مدیر رسانه‌ای باشگاه سپاهان درباره وضعیت ستاره این تیم توضیحاتی داد و اعلام کرد که این بازیکن تحت قرارداد باشگاه سپاهان قرارداد دارد و بازیکن آزاد نیست.

سعیدی در ابتدای صحبت‌های خود گفت: رامین رضاییان با باشگاه سپاهان قرارداد دارد، بحث‌هایی مطرح می‌شود و صحبت‌هایی خود او انجام داده است اما اگر باشگاهی خواهان رامین رضاییان است باید با باشگاه سپاهان صحبت کند و رضایت ما را به دست آورد.

او درباره اینکه سازمان لیگ اعلام کرده رضاییان بازیکن آزاد است عنوان کرد: حقیقتا اینکه از چه منبعی این خبرها تولید می‌شود مبهم است اما ما از طریق رسانه باشگاه رسما اعلام کردیم که این بازیکن قرارداد دارد، سایر اخبار گمانه‌زنی رسانه‌ای است که ممکن است با اهداف مختلفی منتشر شود، بهتر است به منابع رسمی دقت شود.

سعیدی در انتها افزود: رضاییان بازیکن خوبی در تیم ملی و سپاهان است و زحمات زیادی کشیده است، برای او آرزوی موفقیت می‌کنم در هرجایی که باشد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید