11:16 , 1401/11/4
کد خبر: 000019168
بازدید: 1169

کارکنان دولت بخوانند؛

اختصاص کارت سفر 30 میلیونی به کارکنان دولت

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی از رونمایی پلتفرم جدیدی با نام «ایران‌سفر» خبر داد.

 به گزارش خبرنگار فرهنگی هنری ایونا، جهت ارزان سازی سفر برای کارکنان دولت مدیر عامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی از یک پلتفرمی با عنوان کارت سفر 30 میلیون تومانی رونمایی کرده است. 

ارزان‌سازی سفر

روح الله حسین زاده در این خصوص توضیح می دهد: پلتفرم «ایران سفر» توسط شرکت مادر تخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی با همکاری بخش خصوصی به‌منظور ارزان‌سازی سفر طراحی شده و قرار است در نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی تهران در بهمن‌ماه سال‌جاری رونمایی شود.

بیشتر بخوانید: مازوت‌ می‌سوزانند، خودرو آلاینده تولید می‌ کنند، مردم مجازات می‌شوند!

وی افزود: افراد با مراجعه به این پلتفرم می‌توانند علاقه‌مندی خود را برای سفر به نقاط مختلف اعلام کنند و علاوه بر دریافت مشاوره، سفر ارزانی را برنامه‌ریزی کنند.

حسین زاده اظهار داشت: بر این اساس با ۱۵ دستگاه تفاهم‌نامه امضا کردیم و با ابلاغ تبصره ۱۸، تسهیلات را ارائه خواهیم کرد تا کارکنان دولت بتوانند از گردشگری و سفر ارزان استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی تصریح کرد: کارت سفر به صورت ارزان و اقساطی است و مبلغ تسهیلات آن ۳۰ میلیون تومان با نرخ ۴ درصد برای هر خانوار است که با همکاری یکی از بانک‌ها انجام خواهد شد.

حسین زاده بیان کرد: این پلتفرم، پلتفرم رسمی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خواهد بود. این مجموعه کمک جدی به بخش خصوصی خواهد کرد تا بتوانند توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود را در حوزه سفر ارزان ارائه کنند.

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید