اخبار گوناگون

پیش از بازی ایران- آمریکا یک پرستار خانم پلاکاردی اعتراضی در دست گرفت که این تصویر در شبکه های مجازی خبرساز شد.

اخیرا فیلمی از یک خاخام یهودی و دعاهای وقیحانه او در فضای مجازی منتشر شده که این خاخام در این قالب برای ایران و کشورهای عرب نابودی را آرزو می کند.

داشتن دم در انسان ها اتفاقی بسیار نادر است که در همین موارد محدودی که اتفاق افتاده هم مربوط به نوزادان پسر بوده اما اخیرا دختری متولد شده که دم دارد.

خبرگزاری فارس با انتشار بیانیه ای ادعایی مبنی بر حذف 250 ترابایت اطلاعات این سایت را تکذیب کرده و تاکید کرد فیلمی که به عنوان محتوای دوربین های مداربسته منتشر شده فاقد صحت بوده و مرتبط با این خبرگزاری نیست.

هالووین جشنی است که هر سال در 31 اکتبر جشن گرفته می‌شود. هالووین سال 1401 چه روزی است؟

هالووین جشنی است که هر ساله در سرتاسر جهان با پوشیدن لباس‌های ترسناک یا خنده‌دار و مراسم‌های مختلف برگزار می‌شود. جشن هالووین که ریشه های آن به دوره بت پرستی و بعدها به اولین آداب مسیحیت بازمی گردد و در سال های اخیر در کشورهای مختلف شروع به جشن گرفتن شده است. پس هالووین کی است؟ هالووین چیست؟

اگرچه عشق عامل بسیار مهمی است، اما برخی از خصوصیات فردی که با او ازدواج می کنیم می تواند بقیه زندگی ما را خراب کند یا آمار طلاق را در کشور بالا ببرد. بنابراین با چه افرادی نباید ازدواج کرد؟

قلعه بران (ترانسیلوانیا) معروف به قلعه ترانسیلوانیا یا قلعه ترانسلوانیاست. این قلعه با ظاهر ساختمانی تاریک و در عین حال باشکوه خود رازهای عجیبی را در خود پنهان کرده است. در ادامه بخوانید تا بدانید چه چیزی در انتظار بازدید شما از قلعه بران، ترانسیلوانیاست.

اینفلوئنسر یکی از محبوب ترین حرفه های اخیر است. اینفلوئنسرها که از طریق اپلیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی تاثیر زیادی روی فالوورهای خود می‌گذارند و حرکات خود را در زمینه‌هایی مانند خرید، مد و فرهنگ هدایت می‌کنند، عادت‌هایی نیز به افراد می‌دهند. در ادامه مطلب به سوالاتی مانند چگونه اینفلوئنسر شویم؟ پاسخ می دهیم.

ستاره های بی شماری در کهکشان راه شیری وجود دارد. آیا به این فکر کرده اید که نزدیک ترین ستاره به کره زمین چه نام دارد؟

زندگی شاد، سالم و طولانی دور از دسترس نیست. نکات کوچکی وجود دارد که با رعایت آنها می توان کیفیت زندگی را زیر و رو کرد.

11 اکتر مصادف با 19 مهر، روز جهانی دختر است. روزی برای جشن گرفتن و گرامی داشتن دخترانمان که عشق زیادی را وارد زندگی ما کرده اند.

اگر می خواهید از حواس پرتی اجتناب کنید و به بزرگترین اهداف خود برسید، باید یاد بگیرید که چگونه تمرکز کنید.

ساعت ها جایگاه بسیار مهمی در زندگی انسان ها دارند. 24 بار در روز ساعات جفت و 13 بار ساعت معکوس با هم قرار میگیرند که هر کدام معانی و راز و رمزی را در خود نهفته اند.

بسیاری از موجودات غول پیکری که روی زمین زندگی میکرده اند اکنون منقرض شده اند و در حال حاضر تنها فسیل ها و مدل های نمایشی آنها در موزه به نمایش در آمده و بینندگان خود را شگفت زده می کند اما برخی موجودات عظیم الجثه هم وجود دارد که شاید ما از وجود آنها بی خبر باشیم.

منوی روزانه ملکه انگلیس می تواند هر کسی را شگفت زده کند.

بیماری آلزایمر یک وضعیت پزشکی است که به شکل از دست دادن حافظه، زوال عقل و کاهش کلی عملکردهای شناختی به دلیل مرگ سلول های مغز در طول زمان ایجاد می شود.

رزومه از نظر شروع زندگی تجاری بسیار مهم است. هنگام درخواست کار، باید یک رزومه حرفه ای داشته باشید. رزومه اولین تصور را برای متقاضیان کار ایجاد می کند. به همین دلیل باید به خوبی آماده شود. رزومه چیست و چگونه آن را بنویسیم؟ قوانین و مثال های نوشتن رزومه.

فیلم جدید مجموعه «آنابل» بر اساس وقایع زوج اد و لورین وارن، محققین ماوراء الطبیعه، در قسمت های مختلف اکران شده است.

در اینجا مطلب 9 واقعیت عجیب و خنده دار که در مورد شاهزاده چارلز نمی دانستید آورده شده است.