20:00 , 1403/3/21
کد خبر: 000050858
بازدید: 4455
احتمال حضور نویدکیا روی نیمکت پرسپولیس قوت گرفت!

مدیران باشگاه پرسپولیس در حالی که منتظر نظر نهایی اوسمار ویرا، سرمربی برزیلی این تیم، برای ادامه همکاری در فصل آتی هستند، به سایر گزینه‌های سرمربیگری نیز نیم‌نگاهی دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از شهر آرا نیوز, پرسپولیس و اوسمار پس از رقابتی تناتگ با استقلال و ربودن قهرمانی از استقلال با نمایشی متفاوت در نیم‌فصل دوم، حالا برای عقد قراردادی جدید به اختلاف خورده‌اند.

اوسمار ویرا برای مشخص کردن تکلیفش از مدیران پرسپولیس چند روز مهلت خواسته بود که مهلت این مربی برزیلی، سه شنبه ۲۲ خرداد ماه به پایان می‌رسد.

با توجه به اینکه اوسمار چند پیشنهاد قبلی مدیران پرسپولیس را رد کرده و اخیرا نیز به بهانه بیماری همسرش ایران را ترک کرده، مدیران پرسپولیس را نسبت به وضعیت نیمکت تیم‌شان برای فصل بیست و چهارم نگران کرده است.

پرسپولیس در چند فصل اخیر با هدایت یحیی گل‌محمدی و در ادامه تحت نظر اوسمار یک بازی رو به جلو، مالکانه و هجومی به نمایش گذاشته است. از آنجا که به نظر می‌رسد مذاکرات پرسپولیس و اوسمار دیگر به بن‌بست رسیده است، مدیران سرخ‌پوشان برای جلوگیری از فرصت‌سوزی بیشتر و تشکیل هرچه زودتر شاکله تیم‌شان برای فصل آتی به گزینه‌های جدید و البته ایرانی برای نیمکت خود فکر می‌کنند.

محرم نویدکیا از ابتدای نیم فصل دوم به مس رفسنجان اضافه شد و نمایشی متفاوت از این تیم در لیگ برتر به نمایش گذاشت و حتی تیم خود را با عبور از استقلال به نیمه نهایی جام حذفی هم رسانده و در این مرحله باید به مصاف آلومینیوم اراک برود.

نویدکیا در حال حاضر زیر ذره‌بین مدیران پرسپولیس قرار گرفته و در صورت بی‌نتیجه ماندن مذاکرات با اوسمار، مدیران پرسپولیس به سراغ محرم نویدکیا خواهند رفت که سبک بازی‌اش، بی‌شباهت به سبک یحیی و اوسمار هم نیست، اما مدیران پرسپولیس منتظرند کار مس رفسنجان در جام حذفی به صورت رسمی به پایان برسد تا به صورت رسمی با محرم نویدکیا وارد مذاکره شوند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید