اجتماعی

اجتماعی

فرمول طلایی برای یک ازدواج طولانی و شاد و خوشحال

مهلت شرکت در فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم در سال جاری پس از دو بار تمدید در نهایت 6 مرداد ماه به پایان رسید.

اخباری مبنی بر دستگیری سرهنگ شجاعی؛ معاون نیروی انسانی نیروی انتظامی گیلان طی روزهای گذشته در فضای مجازی منتشر و به کرات بازنشر شده است. اما اصل این ماجرا چیست؟

یکی از محبوب ترین شرایط برای فارغ التحصیلانی که علاقه مند به تدریس، تحقیق و پژوهش در زمینه رشته تحصیلی خود هستند، عضویت در هیات علمی است.

در این مطلب ماده 146 قانون اجرای احکام مدنی به طور کامل تفسیر شده است.

یکی از مسائلی که در چند سال اخیر حاشیه های بسیاری را به دنبال داشته مسئله حجاب است.

در حال حاضر این امکان فراهم شده تا با مراجعه به سایت پلیس راهور میزان تخلفات رانندگی را استعلام یا نسبت به پرداخت تخلفات رانندگی اقدام کرد.

نبش قبر مجید عبدالباقی، برادر مالک متروپل و دستگیری عاملان این اقدام خبری است که طی ساعات گذشته در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده است.

در این مطلب برای افرادی که رتبه آنها زیر 1000 است با توجه به رشته تحصیلی شان در دبیرستان لیست رشته ها و محل قبولی شان گردآوری شده است.

برای قبولی در رشته روانشناسی در دانشگاه ها بر اساس منطقه ای که سهمیه شما به آن تعلق دارد رتبه های متفاوتی نیاز خواهید داشت.

تمامی افراد در هر مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه های غیر انتفاعی باید از مبلغ شهریه سال 1401 با خبر شوند که در ادامه به انها اشاره خواهیم کرد.

اکثر دانشگاه های کشور از روزانه گرفته تا علمی کاربردی در دو مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی نسبت به جذب دانشجو اقدام می کنند که شرایط ثبت نام در هر مقطع چه کارشناسی چه کاردانی متفاوت است.

یکی از دانشگاه های محبوب برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه تهران است. حال بسیاری به دنبال این هستند که آخرین رتبه قبولی پزشکی در دانشگاه تهران را پیدا کنند که در ادامه مطلب به آن اشاره خواهیم کرد.

روزهای گذشته اسامی آن دسته از داوطلبان کنکور سراسری که مجاز به انتخاب رشته برای ورود به دانشگاه ها شده اند اعلام شد اما در سال جاری هم مانند سال های گذشته، بخشی از ظرفیت دانشگاه ها برای آنهایی در نظر گرفته شده که قرار است بر اساس سوابق تحصیلی وارد شوند.

نتایج اولیه کنکور 1401 در اولین ساعات امروز(چهارشنبه،12 مرداد) منتشر شد.

تربیت صحیح فرزند موضوع مهمی است که به آموزش های متعددی نیاز دارد.

برای داشتن فرزندی با جنسیت دلخواه پدر و مادر از نظر علمی و سنتی راهکارهای متعددی پیشنهاد می شود که البته اغلب این شیوه ها صد در صدی محسوب نمی شوند اما گاه می توان از آنها برای بالا بردن شانس داشتن فرزندی با جنسیت دلخواه کمک گرفت.

روز گذشته(شنبه، 8 مرداد ماه) بروز حادثه ای در پله برقی ایستگاه مترو دروازه دولت منجر به مصدومیت هفت تن از مسافران شد.

ترس از آمپول، واکسن و حتی پزشک موضوعی است که بسیاری از کودکان را درگیر می کند.

بنابر گزارشات اعلام شده سیل فروزکوه و خسارات ناشی از آن بسیار بیشتر و سنگین تر از سیل امامزاده داوود بوده است.

به گزارش پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز Ivna، بامداد امروز در منطقه امامزاده داوود سیل رخ داد. حجم گل و لای زیاد سبب شد که افرادی که در روستاهای این منطقه هستند در خطر باشند.