08:13 , 1403/4/21
کد خبر: 000057518
بازدید: 1137
اتریوم در گرداب نوسان! این ارز دیجیتال هفته آینده صعود می‌کند یا سقوط؟

فعالیت صندوق‌های قابل معامله اتریوم از هفته آینده در آمریکا آغاز می‌شود و این اتفاق به شکل بالقوه می‌تواند باعث افزایش قیمت این ارز دیجیتال شود.

به گزارش خبرنگار فناوری ایونا نقل از اکوایران، یک نهنگ اتریوم (سرمایه‌گذارانی که دارای مقدار قابل توجهی رمزارز هستند) 16 هزار و 449 اتریوم را که ارزش آن حدود 50/3 میلیون دلار می‌شود، از صرافی رمزارز بایننس خارج کرده است. این مبادله در زمانی انجام شده که قیمت این ارز دیجیتال توانسته بار دیگر به بالاتر از سطح 3 هزار دلار صعود کند.

به نوشته کوین تلگراف، زمان انجام این مبادله قابل توجه است، چراکه انتظار می‌رود در هفته آینده صندوق‌های قابل معامله اتریوم با قیمت لحظه‌ای (ETF)، فعالیت خود را در آمریکا آغاز کنند. حساب کاربری «اسپات آن‌چِین» در ایکس این سوال را مطرح کرده که آیا این انتقال بزرگ یک سیگنال صعودی برای اتریوم است یا یک سیگنال نزولی.

 

آغاز فعالیت ETFهای اتریوم می‌تواند علاقه سازمان‌ها و سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال را افزایش دهد و به شکل بالقوه باعث بالاتر رفتن قیمت آن شود.

در همین حال، با نزدیک شدن به راه‌اندازی احتمالی صندوق‌های قابل معامله (ETF) بر پایه اتریوم، رقابت میان حامیان این نوع از صندوق‌ها رو به افزایش است. در تاریخ 9 جولای‌ (19 تیر)، شرکت‌های اینوسکو و گلکسی با ثبت سندی در نزد نهادهای نظارتی ایالات متحده، کارمزد مدیریتی 0/25 درصدی را برای صندوق Invesco Galaxy Ethereum ETF تعیین کردند.

 

سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا در ماه می چراغ سبز خود را به فعالیت ETFهای اتریوم نشان داد. با این حال، سرمایه‌گذاران بین 24 تا 29 ژوئن (4 تا 9 تیر) 61 میلیون دلار را از محصولات سرمایه‌گذاری اتریوم خارج کردند. این امر باعث شد میزان کلی خروج سرمایه این محصولات در پایان ماه ژوئن به 119 میلیون دلار برسد.

تازه‌ترین قیمت بیت‌کوین و اتریوم

بر اساس داده‌های سایت اینوستینگ، قیمت بیت‌کوین در روز چهارشنبه (20 تیر) از 57 هزار و 376 دلار تا 59 هزار و 393 دلار نوسان داشته است. این رمزارز در ساعت 19:38 به وقت ایران، 57 هزار و 879 دلار معامله شده است. تغییر قیمت بیت‌کوین در 24 ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن حدود 360 دلار افزایش یافته است.

ارزش معاملات بزرگ‌ترین ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 26/87 میلیارد دلار بوده و ارزش این رمزارز نسبت به یک هفته قبل، حدود 4 درصد کاهش یافته است.

 

 

 

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید