16:59 , 1402/11/24
کد خبر: 000041537
بازدید: 6761
آیا یارانه بهمن ۱۴۰۲ امشب واریز میشود؟

سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه گفت: حذف یارانه برمبنای دهک بندی وزارت رفاه صورت می گیرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه اعلام کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده، مستمری اعضای کمیته امداد و بهزیستی که از محل هدفمندی یارانه‌ها پرداخت می‌شود، هر ۲۰ هرماه به حساب افراد واریز می‌شود. وی افزود: تغییر زمان بندی واریز یارانه هیچ ارتباطی با قطع شدن ندارد و علت این کار تنها برای بهبود نظم است.

طبق جدول، اعضای کمیته امداد و بهزیستی در دهک‌های اول تا سوم هر ۲۵ هرماه و در دهک‌های چهارم تا نهم هر ۳۰ هرماه یارانه نقدی خود را دریافت می‌کنند. اعضای دهک‌های اول تا سوم مشمول یارانه ۴۰۰ هزار تومان و اعضای دهک‌های چهارم تا نهم مشمول یارانه ۳۰۰ هزار تومانی هستند.

این سخنگو افزود: حذف یارانه بر اساس دهک‌بندی وزارت رفاه صورت می‌گیرد و هیچ ارتباطی با تغییر زمان واریز یارانه نقدی که روز گذشته در رسانه‌ها اعلام شده، ندارد.

وی اظهار کرد: وزارت رفاه به مناسبت دهه فجر رقم تشویقی فجرانه را به شکل کالابرگ برای اعضای دهک‌های اول تا هفتم در نظر گرفته است.

حسینی افزود: همه یارانه‌گیران قبل از واریز یارانه می‌توانند زودتر از موعد در قالب کالابرگ، تمام یا بخشی از یارانه خود را خرید کنند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید