آموزش انواع غذاها

اگر می خواهید طعم یک استیک لذیذ خانگی را بچشید و به دنبال یه طرز تهیه ساده هستید حتما این ویدیو را تا انتها دنبال کنید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که می خواهید پخت استیک را در خانه امتحان کنید حتما روش های گفته شده در این مطلب را دنبال کنید.

دلمه کدو، غذای سالم و خوشمزه‌ای است که به روش‌های مختلفی طبخ می‌شود. در ادامه، فیلمی از دستور پخت دلمه کدو به سبک روسی را مشاهده می‌کنید که غذای سالم و جذابی است.

لازانیا، یک غذای بین المللی خوشمزه و پرطرفدار است که به روش‌های مختلفی آماده و سرو می‌شود. در ادامه، فیلمی از آموزش پخت لازانیا به همراه سس مخصوص آن را مشاهده می‌کنید.

کتف مرغ گوشتی بسیار نرم و زود پزی دارد و میتوان از آن در انواع غذا های سرخ شده و سوخاری و سوپ یا خورش استفاده کنید.

غذای آب پز کم کالری تر و زود هضم تر است و به طور کلی غذای سالم تری نسبت به سرخ کردنی ها محسوب می شود.

خورش کرفس ، جایگاه ویژه ای در رژیم غذایی و کاهش وزن دارد ، اگر میخواهید یک خورش کرفس رژیمی کم کالری داشته باشید بهترین روش این است که برای سبزی خورش از سبزی خشک استفاده کنید و کرفس را بدون تفت دادن به خورش اضافه نمایید.

برای تهیه خورش قیمه رژیمی می توانید دستور پخت های رژیمی که در ادامه مقاله آورده شده است را مطالعه نمایید.

شیر پلو یکی از غذاهای سنتی آذری ها به خصوص اردبیل است ، که در آن برنج را به جای آب با شیر درست می کنند و معمولا به صورت کته تهیه می شود و به همراه آن از کشمش و هویج رنده شده و خرمای تفت داده شده و در صورت تمایل از گوشت هم استفاده می شود.

انواع ماکارونی و پاستا یکی از غذاهای پرطرفدار دنیا است که در شکل های مختلف و با طعم ها و سس های بسیار متفاوت تهیه می شود.

مافین هویج یک کیک خانگی خوشمزه است که خمیرش غلیظ تر از کیک است و در قالب های مخصوص مافین که اندازه های کوچکی دارد تهیه می شود.

کاری پلو ، برنج مخلوطی است که در ترکیب آن از ادویه کاری هندی استفاده می شود به همین دلیل به این نام شناخته می شود.

رولت اسفناج یک غذای خوشمزه مجلسی است که میتوانید برای زیباتر شدن میز پذیرایی خودتان از این فینگر فود زیبا استفاده کنید.