آموزش

آخرین اخبار

زمان انتشار کارنامه نتایج اولیه و زمان انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی دوره دکتری«Ph.D.» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۴۰۳ مشخص شد.

برای بسیاری از والدین و دانش آموزان این سوال پیش آمده است که آیا فردا چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ مدارس شهرهای استان کرمان به علت سیل، طوفان و گردباد تعطیل است یا خیر؟

برای بسیاری از والدین و دانش آموزان این سوال پیش آمده است که آیا فردا چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ مدارس شیراز و شهرهای استان فارس به علت سیل، طوفان و گردباد تعطیل است یا خیر؟

تاریخ انتشار کارنامه نتایج اولیه و زمان انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی دوره دکتری«Ph.D.» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۴۰۳ مشخص شد.

ایا فردا تعطیل است؟ جزئیات تکمیلی تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان فردا چهارشنبه 29 فروردین مشخص شد.

ایا فردا تعطیل است؟ جزئیات تکمیلی تعطیلی مدارس کیش فردا چهارشنبه 29 فروردین مشخص شد.

جزئیات تعطیلی مدارس قشم فردا چهارشنبه 29 فروردین اعلام شد.

ایا فردا مدارس هرمزگان تعطیل است؟ خبر فوری تعطیلی مدارس هرمزگان فردا چهارشنبه 29 فروردین 1403 و جزئیات تکمیلی آن را در این مطلب بخوانید.

​ترمیم نمره و ایجاد سابقه تحصیلی برای کنکور ۱۴۰۳ (شرایط) از سوی آموزش و پرورش اعلام شد.

کنکور سراسری امسال یک تفاوت با سال‌های گذشته دارد و آن هم برگزاری آزمون اختصاصی فرهنگیان است. در نوبت اول آزمون سراسری امسال علاوه بر برگزاری آزمون برای گروه‌های پنج گانه آزمایشی، آزمون اختصاصی فرهنگیان نیز برگزار می‌شود.

دی ماه سال گذشته هیأت عمومی دیوان عدالت اداری، مجوز کسر ۴۵ درصد از حقوق دانشجو - معلمان بابت دریافت خدمات خوابگاهی و غذا در ایامی که این دانشجویان در دانشگاه حضور ندارند را ابطال کرد.

آیا فردا تعطیل است؟ با توجه به جنگ ایران و اسرائیل پیش بینی می شود مدارس فردا سه شنبه 28 فروردین 1403 تعطیل اعلام شود که تاکنون خبری اعلام نشده است.

تعطیلی مدارس در تابستان 1403 مشخص شد. جزئیات تکمیلی را در ادامه مطلب بخوانید.

آیا فردا دوشنبه 27 فروردین مدارس تهران تعطیل است؟ خبر فوری تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه 27 فروردین 1403 (حمله ایران به اسرائیل) را در این مطلب ایونانیوز مطالعه کنید.

سازمان سنجش با صدور اطلاعیه‌ای از اعطای مهلت ثبت‌نام به جاماندگان کنکور ۱۴۰۳ (نوبت دوم) خبر داد.

آموزش و پرورش اعلام کرده: حقوق نیروهای حق‌التدریس تا آذر ۱۴۰۲ پرداخت شده است و به‌زودی حقوق سه ماه زمستان آن‌ها را تسویه خواهیم کرد. حقوق معلمان خرید خدمات تا دیماه پرداخت شد و به‌زودی ماه‌های بهمن و اسفند نیز پرداخت خواهدشد.

بنابر اعلام دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش زمان آغاز و پایان سال تحصیلی تغییر خواهد کرد.

آیا فردا دوشنبه 27 فروردین مدارس تهران تعطیل است؟ خبر فوری تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه 27 فروردین 1403 (حمله ایران به اسرائیل) را در این مطلب ایونانیوز مطالعه کنید.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش درباره تغییر زمان آغاز و پایان سال تحصیلی گفت: این موضوع در کمیسیون آموزش تصویب شده و در انتظار بررسی و تصویب در صحن علنی مجلس است.

دارندگان مدال طلای المپیادها در رشته‌های مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی از «کنکور» معاف می‌شوند.