آموزش

یکی از محبوب ترین شرایط برای فارغ التحصیلانی که علاقه مند به تدریس، تحقیق و پژوهش در زمینه رشته تحصیلی خود هستند، عضویت در هیات علمی است.

در این مطلب برای افرادی که رتبه آنها زیر 1000 است با توجه به رشته تحصیلی شان در دبیرستان لیست رشته ها و محل قبولی شان گردآوری شده است.

تمامی افراد در هر مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه های غیر انتفاعی باید از مبلغ شهریه سال 1401 با خبر شوند که در ادامه به انها اشاره خواهیم کرد.

اکثر دانشگاه های کشور از روزانه گرفته تا علمی کاربردی در دو مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی نسبت به جذب دانشجو اقدام می کنند که شرایط ثبت نام در هر مقطع چه کارشناسی چه کاردانی متفاوت است.

یکی از دانشگاه های محبوب برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه تهران است. حال بسیاری به دنبال این هستند که آخرین رتبه قبولی پزشکی در دانشگاه تهران را پیدا کنند که در ادامه مطلب به آن اشاره خواهیم کرد.

بحث تغییرات کنکور که از مدتها قبل در دستور کار بود سرانجام نهایی شده و قرار است از سال 1402 مهمترین آزمون تحصیلی کشور با تغییرات قابل توجه برگزار شود.

با توجه به روند کنکور ارشد، داوطلبان پس از شرکت در آزمون کارشناسی ارشد باید منتظر نتایج باشند. این نتایج برای هر شرکت کننده نشان دهنده تراز و رتیه آن ها در کنکور است.

اگر به دنبال معلم شدن هستید بخوانید؛

اگر به دنبال این هستید که چطور در آموزش پرورش استخدام و چطور معلم شوید این مطلب را تا انتها بخوانید.

در این سامانه مسوولین مدرسه می‌توانند تمامی اطلاعات دانش آموزان از جمله ثبت نمرات،ارزشیابی دانش آموزی،عملکرد... را ثبت نمایند و از این طریق دانش آموزان می‌توانند کارنامه الکترونیکی خود را دریافت و اطلاعات خود را مشاهده کنند.

اگر شما هم دچار اضافه وزن باشید بدون شک تا کنون به روش‌های لاغری زیادی فکر کرده اید از ورزش سخت و منظم تا رژیم‌ها غذایی بسیار دشوار اما تا بحال به ماساژ لاغری فکر کرده اید ما در این مطلب می خواهیم آموزش گام به گام لاغری را به شما یاد دهیم تا بتوانید علاوه بر کاهش وزن میزان سلولیت های بدنتان را کاهش دهید زیرا در این روش لاغری چیزی که بسیار آن را محبوب ساخته است افزایش گردش خون و کاهش سلولیت‌ها است.

اگر دنبال گیاهی هستید داخل آپارتمان دوام بیاورد برگ عبایی انتخاب مناسبی است برگ عبایی مقاوم به نور کم است.

یکی از دل مشغولی‌های والدین این است که آموزش کودک خود را از چه زمانی آغاز کنند و این موضوع دایما فکر آنها را مشغول میکند نکند دیر شود و از بازه زمانی طلایی یادگیری کودکشان جا بماند. بعضی والدین از روی استرس و نکند دیر شود از سن پایین دو سه سالگی شروع به آموزش‌ موضوعاتی میکنند که هنوز کودک آمادگی پذیرش آن را ندارد

وزیر آموزش و پررش خبر داد؛

وزیر آموزش و پرورش از اختصاص ۷۵۰۰ میلیارد تومان به آموزش و پرورش در سفرهای استانی رییس جمهور خبر داد.

رئیس مرکز جذب خبر داد؛

رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم دلیل تعویق افتادن ثبت‌نام در فراخوان جذب که قرار بود، اردیبهشت ۱۴۰۱ انجام شود را توضیح داد.

سرپرست سازمان نهضت سوادآموزی با بیان اینکه در صدد بهینه سازی مراکز یادگیری محلی هستیم و حتما باید آنها را ارتقا دهیم، به الگوی خوبی رسیده ایم و اگر بتوانیم آن را حتی در تعداد اندکی از مراکز به صورت آزمایشی پیاده‌ کرده و طرح را تکمیل کنیم، گام خوبی برداشته‌ایم گفت: هدف، یک مرکز یادگیری مسئله محور است که مدارس محله را هم تقویت می کند.

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اعلام کرد که ۷۸ درصد دانش آموزان پایه‌های میانی سفارش کتاب درسی خود را در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی irtextbook.ir ثبت کرده‌اند.

وزیر علوم خبر داد؛

وزیر علوم گفت: ارائه طرح پسا دکتری به جای سربازی از امسال اجرایی شده است براساس این طرح فقط دانش آموختگانی از سربازی معاف می شوند که با ارائه‌ طرح پسا دکتری مشکلی از مشکلات جامعه را حل کنند.

بر اساس دستورالعمل اجرایی ثبت‌نام دانش‌آموزان در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، مقررات ثبت‌نام در مقطع پیش از دبستان و دبستان و همچنین مقطع متوسطه اعلام شد.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام اینکه شهریه هر مدرسه متناسب با الگوی تعیین شهریه و عملکردش مشخص و در نیمه دوم خردادماه اعلام خواهد شد، توضیحاتی درباره آموزش «زبان فرانسه» در مدارس غیردولتی ارائه کرد.

یک مشاور تحصیلی:

یک مشاور تحصیلی گفت: کنکور و آمادگی برای آن دارای سه دوره طلایی تابستان، عید و یک ماه آخر است.