12:44 , 1403/4/20
کد خبر: 000057361
بازدید: 1153
آماده‌سازی فولاد برای رقابت های لیگ برتر در تهران پیگیری می‌شود

شاگردان جواد نکونام با حضور در پایتخت، تمرینات فشرده‌ای را دنبال خواهند کرد تا با آمادگی کامل در مسابقات لیگ برتر حاضر شوند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه ,تمرینات آماده‌سازی تیم فولاد خوزستان از روز شنبه آینده (23 تیر) در اهواز آغاز می‌شود و شاگردان یحیی گل‌محمدی سه روز پیاپی در این شهر تمرین می‌کنند و سپس به تهران می‌آیند.

تمرین تیم فولاد خوزستان روز سه‌شنبه آینده به مناسبت عاشورای حسینی تعطیل خواهد بود، اما پس از آن شاگردان یحیی گل‌محمدی دور جدید تمرینات خود را در تهران دنبال می‌کنند.

شاگردان گل‌محمدی پس از وقفه کوتاه، مجددا از روز چهارشنبه، بیست و هفتم تیرماه در تهران کارشان را آغاز می‌کنند و با تعداد نفرات بیشتری اردوی منظم دو هفته‌ای را در شرایط آب و هوای بهتری پشت سر می‌گذارند و مورد ارزیابی از سوی سرمربی این تیم قرار گیرند.

کاروان فولاد خوزستان پس از انجام اردو در تهران، ایران را به مقصد یکی از کشورهای همسایه ترک خواهند کرد تا بازیکنان منتخب کادر فنی این تیم، با ادامه دادن به تمریناتشان در یک کمپ تمرینی مجهز و انجام دیدارهای تدارکاتی به مرز آمادگی جهت شروع پرقدرت رقابت‌های لیگ برتر برسند.

گفتنی است کادر فنی فولاد خوزستان ویدئوی تمام مسابقات فصل قبل را مشاهده کرده و با آنالیز بازی‌های فصل گذشته و مطالعه دقیق فنی بازیکنان وارد تمرینات گروهی می‌شود و اقدامات یحیی گل‌محمدی در راستای رساندن فولاد به سطح مطلوب فنی است تا تیمش به شکل بهتری فصل را شروع کند.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید