21:28 , 1402/11/21
کد خبر: 000041359
بازدید: 1199
آقای گل آسیا مشخص شد

اکرم عفیف که در دیدار نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا مقابل ایران گل دوم بازی را به زیبایی به ثمر رسانده امشب هم گل اول مسابقه فینال را برای تیم ملی قطر زد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از ورزش سه: گل اول فینال جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ در حالی در دقیقه ۲۲ بازی امشب توسط اکرم عفیف به ثمر رسید و این ستاره عنابی‌ها پنالتی به دست آمده توسط خودش را به تور دروازه اردن چسباند که این گل منجر به حضورش در صدر جدول برترین گلزنان این رقابت‌ها شد.

 

اکرم عفیف که در دیدار نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا مقابل ایران گل دوم بازی را به زیبایی به ثمر رسانده و خودش را پنج گله کرده بود، گل اول مسابقه فینال را هم برای تیم ملی قطر زد تا خودش هم در این رقابت‌ها 6 گله شود.

تا قبل از شروع مسابقه فینال جام ملت‌های آسیا، ایمن حسین ستاره خط حمله تیم ملی عراق با زدن 6 گل به تنهایی در صدر جدول برترین گلزنان قرار داشت که اکرم عفیف با گرفتن پنالتی و زدن گل مقابل تیم اردن، توانست در کنار ایمن حسین قرار بگیرد تا فعلا جام ملت‌های 2023 دو آقای گل داشته باشد.

در دوره گذشته جام ملت‌های آسیا عنوان آقای گلی به المعز علی، مهاجم تیم ملی قطر با 9 گل رسید که این فرصت حالا در اختیار اکرم عفیف، دیگر ستاره عنابی‌ها با زدن 6 گل قرار دارد.

اکرم عفیف در کنار ثبت 6 پاس گل، تا قبل از بازی فینال توانسته بود 3 پاس گل بدهد تا در کنار سردار آزمون و علی جاسم، ستاره‌های ایران و قطر در صدر جدول برترین پاسورها نیز بایستد.

اکرم عفیف در دقیقه 33 نزدیک بود چهارمین پاس گل خود را ثبت کند که ارسال او از کرنر سمت راست زمین و ضربه سر لوکاس مندز را یزید ابو لیلی با واکنش عالی راهی کرنر کرد تا فعلا صدر جدول برترین پاسورها تغییری نداشته باشد.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید