19:42 , 1403/3/21
کد خبر: 000050855
بازدید: 1697
آقایی‌پور در آستانه پیوستن به پرسپولیس!

جواد آقایی‌پور، مهاجم جوان و آینده‌دار استقلال خوزستان، در فصل جاری نیز در این تیم توپ خواهد زد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایونا به نقل از اینتیتر, جواد آقایی‌پور (زادهٔ ۱۵ آذر ۱۳۷۸) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال استقلال خوزستان در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.او با توجه به عملکرد مثبتش در استقلال خوزستان حالا مورد توجه باشگاه پرسپولیس و استقلال قرار گرفته است.

طبیعی است جواد آقایی‌پور مورد توجه تیم‌های استقلال و پرسپولیس باشد به این خاطر که ۹ گل زده است و این آماری بالاتر از مهاجمانی است که استقلال و پرسپولیس در اختیار داشته‌اند.

جواد آقایی‌پور هم چنان با استقلال خوزستان قرارداد دارد، اما بر اساس وعده‌ای که باشگاه به وی داده است، این فصل می‌تواند راهی یک تیم جدید شود. همزمان با پایان فصل تیم‌های استقلال و پرسپولیس مذاکراتی با باشگاه استقلال خوزستان برای جذب این بازیکن داشته اند و صحبت‌هایی نیز با وی داشته‌اند.

سیروس پورموسوی سرمربی تیم استقلال خوزستان هم جدایی این بازیکن از تیمش را تایید کرد و در مورد مقصد بعدی این بازیکن گفت: «این بازیکن یک فصل دیگر قرارداد دارد، ولی ما در فصل گذشته و بعد از آنکه ماندنش قطعی شد، در نقل‌وانتقالات زمستانی به او قول دادیم که بابت فصل آینده هر کمکی از دست‌مان بر بیاید انجام می‌دهیم تا او به یک باشگاه خوب برود و پیشرفت کند. ما به این بازیکن کمک خواهیم کرد که بهترین انتخاب را انجام دهد و اگر آقایی‌پور در هر باشگاهی بدرخشد افتخارش برای استقلال خوزستان است.»

گفتنی است فصل گذشته تیم‌های استقلال خوزستان و استقلال تهران قرارداد خواهر خوانندگی امضا کرده اند، اما در نهایت در جابجایی که صورت می‌گیرد، نظر بازیکن هم شرط است.

نظر شما


نظرات

آخرین اخبار

اخبار پر بازدید