آسیب های اجتماعی

یک متخصص چشم پزشکی تاکید کرد:

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرد؛

مدیرعامل سازمان خدمات شهرداری تهران عنوان کرد؛

آخرین اخبار

مهلت ثبت نام و انتخاب واحد برای ورودی‌های دوره کارشناسی دانشگاه پیام نور برای نیم‌سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ تازه تمدید شد.

یک منبع آگاه، هنگام اشاره به دستگیری چند مظنون در پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش، اعلام کرد که باغبان این خانواده نیز دستگیر شده است.

یک متخصص چشم پزشکی تاکید کرد:

یک فلوشیپ شبکیه توصیه می‌کند: به سلامت چشمان خود اهمیت بدهید، حتی اگر به ظاهر مشکلی ندارید. مراقبت دوره‌ای از سلامت چشمانتان را از طریق معاينات منظم و مشورت با متخصص چشم انجام دهید.

در هفته جاری، یک دانش‌آموز دختر به نام مستانه شاهپری در منطقه عشایری ایذه فوت کرد؛ علت فوت او زنبور گزیدگی بود.

دوستدار میراث فرهنگی ایذه اظهار کرد: امروزه، بنای تاریخی «کوشک نورآباد» به عنوان مکانی برای تجمع و اقامت معتادان استفاده می‌شود، و این امر باعث شده که هیچ‌کس به آن ایرادی نداورد.

راننده موتورسیکلت به دلیل اصابت گلوله و جراحات شدیدی که به وی وارد شد، در بیمارستان فوت کرد.

14 خرداد امسال زن میانسالی پیش پلیس رفت و از مردی به اتهام تجاوز، آدم ربایی و سرقت طلاهایش شکایت کرد.

پیش‌بینی جدید یک زلزله‌شناس مشهور هلندی برای وقوع زلزله‌ای در مناطق نزدیک به مراکش، جنجالی شده است و موجب توجه عمومی شده است.

در پاییز سال ۹۸، یک زن جوان به پلیس آگاهی شهرستان رودهن مراجعه کرد و اعلام کرد که خواهر ۳۰ ساله‌اش ناپدید شده است.

قلب عملکردی مشابه یک پمپ دارد و فشار خون نمایانگر نیروی جریان خون در دیواره‌های عروق است. حضور فشار خون در محدوده‌های طبیعی (کمتر از ۸۰/۱۲۰ میلی‌متر جیوه) ضروری است تا جریان خون به سرعت و به درستی در تمام رگ‌های بدن جاری شده و مواد غذایی و اکسیژن به اعضاء بدن منتقل شود.

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرد؛

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرده است که رویکرد اصلی این سازمان به توسعه خدمات غیرحضوری و هوشمندسازی تأمین‌اجتماعی متمرکز شده است. او اظهار داشته که بر اساس برخی برآوردها، بیش از ۵ میلیون نفر شاغل در حوزه مشاغل آنلاین بدون بیمه فعالیت می‌کنند، و کارگزاری‌ها می‌توانند به وارد کردن بخشی از این تعداد به سیستم تأمین‌اجتماعی کمک کنند.

مدیرعامل سازمان خدمات شهرداری تهران عنوان کرد؛

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران اعلام کرد که تصویب هیأت وزیران بر انتخاب شهردار تهران به‌عنوان نماینده ویژه‌ی رئیس‌جمهور در تنظیم و کنترل آسیب‌های اجتماعی، منجر به رفع مسائل و مشکلات می‌شود.

بر اساس آمارها و گزارش‌ها، ایران به عنوان کشوری با سریع‌ترین نرخ کاهش باروری در جهان شناخته می‌شود.

سلاجقه مطرح کرد؛

رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست تأکید کرد که دستگاه‌ها مسئول اجرای سند ارتقای فرهنگ حفاظت محیط‌زیست هستند و افزود: برگزاری رویدادهای محیط زیستی بزرگ نیازمند است.

23 نفر تلف شدند؛

با توجه به آمارهای رسمی، تعداد جان‌باختگان به دلیل موج گرمای شدید در کره جنوبی به ۲۳ نفر افزایش یافته است.

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد که در نیمه جنوبی استان تهران، باد و گرد و خاک وجود دارد و دمای تهران تا فردا (۱۲ مردادماه) در حال افزایش است.

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران از درامد بالای کودکان کار (20 برابر والدین مستمری بگیر) خبر داد.

روزنامه جوان نوشت:این روزها در فضای مجازی شاهد انتشار ویدئوهایی هستیم که جنس مانور رسانه‌ای و عملیاتی پیش از فتنه زن، زندگی، آزادی را به ذهن متبادر می‌کند.

به گفته معاون حقوقی و پارلمانی وزیر آموزش و پرورش، امتحانات پایان ترم پایه دوازدهم در سال جاری به صورتی مشابه آزمون کنکور برگزار شده‌اند.

در ابتدای ماه خرداد سال جاری، یک مرد پنجاه و پنج ساله با وضعیت مالی خوب، با خودروی پرشیا از منطقه شهرری خارج شد و از آن زمان به خانه بازگشت نکرد.