آسیب های اجتماعی

یک آقای پنجاه ساله پس از تصمیمی عجیب، با دختری که تنها 9 سال سن دارد ازدواج کرد. این تصمیم ناگوار بلافاصله واکنش‌های شدید عمومی را به خود جلب کرد.

یک زن با اشتراک‌گذاری داستان عجیب و غیر عادی زندگی خود در پلتفرم تیک تاک، شهرت یافته و هزاران فالوور دارد. او از 6 همسر خود 10 فرزند دارد.

مدارس کرمانشاه در تاریخ یکشنبه 24 اردیبهشت به دلیل وجود گرد و غبار و آلودگی هوا تعطیل شد.

روزنامه شرق امروز گزارشی از آزارهای خیابانی زنان منتشر کرده و در آن به انواع مزاحمت ها اشاره کرده و رویکرد قانون در این موارد را مورد بررسی قرار داده است.

آخرین پیش بینی‌ها نشان دهنده بهبود قابل توجه وضعیت بارشی طی فروردین ماه می باشد که روزهای بسیار پر بارشی را در نیمه غربی و شمالی کشور رقم خواهد زد.

توله یوز ایرانی پس از چکاپ کامل به پردیسان منتقل شد.

دادستان مرکز آذربایجان شرقی اظهار داشت: قاتل در همان بازجویی‌های اولیه به جرم خود اعتراف کرد و انگیزه‌اش از ارتکاب این جنایت را اختلاف بر سر مسائل شخصی اعلام کرد.

زن جوان وقتی متوجه می شود به بیماری ایدز مبتلا شده است این حقیقت را پنهان می کند غافل از اینکه جنین 5 ماهه اش به ایدز مبتلا شده است.

حذف نام زوج از شناسنامه زوجه تنها در صورتی امکان پذیر است که در دوران عقد جدایی انجام شده باشد.

دختر جوان مدعی تعرض است اما متهم می‌گوید، مرتکب تجاوز به عنف نشده است.

اخیرا مصاحبه ای از یک سارق سابقه دار در فضای مجازی منتشر شده که در حضور مقامات انتظامی اعترافی شوکه کننده دارد.

کروکودیل، غبار میمون، فلاکا (جوکر)، بونزای، دستمال و ده ها مورد دیگر نام مخدرهای جدیدی است که در این سالها در دنیا عرضه شده و بسیاری را به کام اعتیاد کشانده است.

اگر قصد ثبت نام کتاب های درسی سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ خود را به صورت اینترنتی دارد، باید به سامانه فروش و توزیع کتاب درسی مراجعه کنید.

به گزارش پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز Ivna، در چند روز اخیر بارش های شدیدی رخ داد. در پی این بارش ها امامزاده داوود به دلیل قرارگیری در مسیر سیل و رانش زمین طعمه این حادثه جوی شد. در پی این اتفاق در برخی مناطق ارتفاع گل و لای به 4 متر نیز رسیده است.