23:18 , 1402/8/29
کد خبر: 000036576
بازدید: 1177
آخرین مهلت ثبت نام خوردروهای وارداتی

اطلاعات کامل آخرین مهلت ثبت نام خوردروهای وارداتی را در ادامه مطلب بخوانید.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا، گزارش آخرین مهلت ثبت نام خوردروهای وارداتی به شرح زیر است:

رئیس سازمان توسعه تجارت، مهدی ضیغمی، اعلام کرد که متقاضیانی که در مرحله اول ثبت نام کرده و اولویت آن‌ها مشخص شده است، تا آخر وقت امروز دوشنبه ۲۹ آبان می‌توانند اقدام به انتخاب خودرو از سبد محصولات اعلامی نمایند. در این مرحله، متقاضیان می‌توانند سه اولویت از سبد محصولات انتخابی را تعیین کنند.

تمدید مهلت ثبت نام خوردروهای وارداتی

ضیغمی اظهار کرد که هیچ ثبت نام جدیدی در این مرحله امکان‌پذیر نیست و امکان انتخاب خودرو در سامانه صرفاً برای ثبت‌نام‌کنندگان قبلی ممکن است. در خصوص تمدید مهلت ثبت نام، او تصریح کرد که با توجه به عرضه منظم محصولات، انتظار هیچ تمدیدی نداشته باشیم.

در مورد تعداد خودروهای وارداتی، ضیغمی اعلام کرد که تا کنون بیش از ۹ هزار خودرو عرضه شده است. در این دور از عرضه، هشت محصول از شرکت‌های معتبر جهانی شامل هیوندای توسان، النترا و اکسنت از کرمان‌موتور، تویوتا کرولا ۱۲۰۰ cc از معین‌خودرو ایرانیان، و کیا سونت از کوشاخودرو نگین با قیمت قطعی در مبادی ورودی عرضه شده‌اند. همچنین هیوندای کرتا از کرمان‌موتور، تویوتا کرولا ۱۵۰۰ cc از معین‌خودرو ایرانیان، و دانگ‌فنگ شاین‌مکس از ایران‌خودرو با قیمت علی‌الحساب برای مشتریان در دسترس قرار گرفته‌اند.

نظر شما


نظرات