08:58 , 1401/12/25
کد خبر: 000021964
بازدید: 1366
آخرین خبر از رقم دستمزد ۱۴۰۲ کارگران

نماینده کارگران در شورای عالی کار تاکید کرد: تعیین مزد کارگران مولفه های صریح و روشنی دارد بنابراین نباید زمان جلسات آن بیشتر از یک ساعت زمان ببرد اما ما در مقابل عدم اجرای قانون چانه زنی می کنیم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایونا، پس از کش و قوس های فراوان از سوی نماینده کارگران در شورای عالی کار و جلسات گذشته قرار بر این شد که تا پایان سال رقم دستمزد کارگران در سال 1402 مشخص شود.

در همین راستا علی خدایی گفت: تعیین مزد کارگران مولفه های صریح و روشنی دارد بنابراین نباید زمان جلسات آن بیشتر از یک ساعت زمان ببرد اما ما در مقابل عدم اجرای قانون چانه زنی می کنیم.

همچنین خدایی در واکنش به اظهارات اخیر وزیر کار مبنی بر اینکه تا پایان سال حقوق کارگران نهایی می شود اظهار کرد: این لطف نیست این وظیفه است پس اتفاق جدیدی نیست.

 

وی با ذکر یک نکته متذکر شد: با توجه به اینکه جلسات دیر آغاز شده و ما انتظاری که داشتیم عملی نشده این بدین معنا نیست که کمبود وقت باعث شود زیر بار تصمیم عجولانه برویم.

نماینده کارگران در شورای عالی کار در پایان گفت: ما به دنبال حق کارگران هستیم و اصراری بر اینکه تا پایان سال دستمزد تعیین نشود نخواهیم بود هر زمانی که نظر ما تامین شود حتما همراهی میکنیم.

حقوق کارگران باید به اندازه حقوق کارمندان باشد+فیلم

نظر شما


نظرات