کمک ۱۱ میلیارد تومانی تهرانی‌ها به نیازمندان از طریق تلفن ۷۳۵۵
کمک ۱۱ میلیارد تومانی تهرانی‌ها به نیازمندان از طریق تلفن ۷۳۵۵

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از کمک ۱۱ میلیارد و ۸۸۷ میلیون تومانی خیران استان به نیازمندان از طریق تلفن ثابت ۷۳۵۵ در سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش گروه خبری ایونا، سید ابوالفضل پرپنچی، به تشریح کمک‌های مردم نوع دوست استان تهران به نیازمندان از طریق شماره تلفن ۷۳۵۵ پرداخت و گفت: یکی از اهداف کمیته امداد گسترش روش‌های نوین بین خیران و نیکوکاران است که این امر در سرعت بخشی کمک به نیازمندان مؤثر است.

وی با اشاره به اینکه در روش‌های نوین نوع کمک‌ها مشخص شده است، افزود: خیران، نیکوکاران و کلاً کسانی که بخواهند به نیازمندان کمک کنند می‌توانند با استفاده از روش‌های الکترونیکی بر اساس نیتی که دارد کمک خود را به نیازمندان اختصاص بدهند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با اینکه شماره تلفن ۷۳۵۵ گزینه‌های مختلفی برای کمک به امور نیازمندان دارد، گفت: مردم نیکوکار استان با ۱۲۰ هزار و ۸۰۲ تراکنش ۱۱ میلیارد و ۸۸۷ میلیون تومان در سال ۹۸ برای امور مختلف نیازمندان پرداخت کردند.

پرپنچی تصریح کرد: پرداخت صدقه، کمک به فرزندان یتیم و محسنین، کمک به امر ازدواج جوانان، تعمیر و احداث مسکن، کمک به تحصیل دانش آموزان و دانشجویان و موارد دیگر از طریق شماره تلفن ۷۳۵۵ امکان پذیر است.

وی ضمن تشکر و قدردانی از همراهی مردم نیک اندیش استان تهران برای کمک به نیازمندان، تصریح کرد: علاوه بر شماره تلفن ۷۳۵۵ روش‌های دیگری از جمله ارسال عدد ۱ به شماره ۸۸۷۷، نرم افزار سکه بخش نیکوکاری استان تهران، شماره‌گیری کد دستوری #۰۲۱*۸۸۷۷* برای کمک به امور نیازمندان وجود دارد که می‌توانند از این روش‌ها نیز استفاده کنند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر