کاظمی: شهردار فکری به حال مناطق اطراف فرودگاه امام کند!
کاظمی: شهردار فکری به حال مناطق اطراف فرودگاه امام کند!

حمیدرضا کاظمی، نایب رییس شورای شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایونا در خصوص وضعیت نامطلوب مناطق نزدیک فرودگاه امام خمینی(ره) گفت: شهرداری تهران باید فکری به حال این مشکلات بکند. مخصوصا وضعیت این نقطه مهم که محل ورودی توریست ها به ایران است و ناراحتی بسیاری از شهروندان را هم به […]

حمیدرضا کاظمی، نایب رییس شورای شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایونا در خصوص وضعیت نامطلوب مناطق نزدیک فرودگاه امام خمینی(ره) گفت: شهرداری تهران باید فکری به حال این مشکلات بکند. مخصوصا وضعیت این نقطه مهم که محل ورودی توریست ها به ایران است و ناراحتی بسیاری از شهروندان را هم به همراه خواهد داشت.
وی افزود: ما سالیانه تعداد زیادی مسافران خارجی و گردشگر داریم و این وضعیت خوبی نیست. صحنه بد به همراه بوی نامطبوع واقعا حس بدی به افراد که از این محدوده عبور می کنند و نظاره گر هستند، دست می دهد.
کاظمی عنوان کرد: هیچ فردی نیز نمی داند که این بو از کجا نشأت می گیرد و فقط می دانند که اتفاقی در حال وقوع است. ولی ظاهرا پسماند زباله ها را در این محدوده می سوزانند که دلیل اصلی این مشکل است.
نایب رییس شورای شهر تهران تاکید کرد: شهردار تهران موظف به رسیدگی و پیگیری این موضوع است و باید از وی سوال شود.
کاظمی در پایان خاطرنشان کرد: ما قانونگذار هستیم و به عنوان قوه مجریه هیچ فعالیتی نداریم. شهردار باید برنامه ای برای این کار داشته باشد.

 

خبرنگار: سودا احمدپور