هنرنمایی «آرمان غفاریان» با طعم دمنوش اسطوخدوس در نونوار
هنرنمایی «آرمان غفاریان» با طعم دمنوش اسطوخدوس در نونوار

‎آرمان غفاریان در کاراکتر طنز دمنوش اسطوخدوس با اتفاقات روز شوخی می کند.

‎به گزارش گروه فرهنگ و هنر ایونا، آرمان غفاریان، گوینده و بازیگر با سابقه رادیو و تلویزیون با اجرایی متفاوت در برنامه نونوار رادیو نوروز حضور یافته است.

وی در این برنامه نقش دمنوش اسطوخدوس را برعهده دارد و سعی می کند با کاراکتری متفاوت با اتفاقات روز شوخی کند.

آرمان غفاریان که کارنامه درخشانی در زمینه اجرا در رادیو های مختلف از جمله جوان، ورزش، نمایش، تهران و گفتگو از خود به جای گذاشته است، این بار سعی دارد که سکان هدایت برنامه نوروزی رادیو نوروز را به دست بگیرد.

همچنین به گفته مهدی مجنونی کسمائی از تهیه کنندگان برنامه «نونوار»، این برنامه از بخش های مختلفی چون بریده استند آپ کمدی هایی که در تلویزیون پخش شده، تشکیل شده است.

‎ارتباط با آلبرت کچویی برای باخبر شدن از اخبار جهان، مرور اخبار ورزش و رویدادهایی که در سال گذشته بر ورزش کشور حاکم بوده توسط معتمد هاشمی، و ارتباط تلفنی با خواننده ها از دیگر بخش های ویژه برنامه «نونوار» است.

‎«نونوار» از ۲۸ اسفند ۹۸ تا چهارم فروردین ۹۹ به تهیه کنندگی مهدی مجنونی کسمائی، گویندگی فربد مقدم، بازیگری آرمان غفاریان، هماهنگی آرمین محمدتقی نژاد، ارتباطات یاسر کطاییان و آیتم سازی یاسمن طاهری و از ۵ تا ۱۰ فروردین به تهیه کنندگی محمدرضا پاکزادیان، گویندگی آرمان غفاریان، هماهنگی اسماعیل عابدیان و از ۱۱ تا ۱۵ فروردین به تهیه کنندگی اعظم السادات ابراهیمی  از ساعت ۱۸ تا ۲۲ از موج fm ردیف ۹۵.۵ مگاهرتز پخش می شود.