نیک‌بین: اسلام سلطه‌پذیر نیست
نیک‌بین: اسلام سلطه‌پذیر نیست

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اسلام سلطه‌پذیر نیست و شعار اسلام هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة است.

جواد نیک‌بین، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، به خبرنگار اجتماعی ایونا Ivna، گفت: اسلام سلطه‌پذیر نیست و شعار اسلام هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة است. مسلمانان حاضر هستند تن و جان بدهند اما جسم و جان به ذلت ندهند.

وی ادامه داد: استعمارگران در هر جای جهان که باشند چه در آلمان، ایران یا آمریکا فرقی نمی‌کند، با اسلام مخالف هستند. در واقع اسلام بنیادهای فکری، نگاه‌های سیاسی و حاکمیتی استعمارگران را قبول ندارد.

نیک‌بین تصریح کرد: آن‌ها با اسلام آمریکایی و اسلامی که راحت زیر بار ظلم برود و منفعل باشد و اسلامی که فقط رحمانی معنا شود موافق و با اسلام ناب محمدی مخالف هستند. اسلامی که در آن جهاد و عزت وجود دارد و اسلامی که منادی آن در قرن حاضر امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای (مد ظله العالم) هستند. این اسلام را قبول ندارند.

وی اذعان کرد: اسلامی که از سربازان آن سیدحسن‌نصرالله است. انسان‌های بزرگ و آزادی‌خواه عالم با اسلام آزادانه حکمرانی می‌کنند. در مجلس سنای آمریکا مسلمان وجود ندارد یعنی آن‌ها با اسلامی که بخواهد در مجلس رسوخ کند مخالف هستند.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان گفت: مجلس شورای اسلامی پنج نماینده از ادیان مختلف مثل زرتشتیان، کلیمیان، یهودیان و مسیحیان دارد. در ایران و لو ده هزار نفر آدم داشته باشیم نماینده در مجلس پارلمان دارد و مجلس قانون‌گذاری می‌کند. آن‌ها که داد آزادی دارند یک نماینده مسلمان در مجلس سنا ندارند و اسلام ستیزند چون اسلام بنیاد فکری آن‌ها را قبول ندارد.

 

خبرنگار: نسترن شاکر

پایگاه خبری نگاه ایرانیان_ایونانیوز